2020 01 07

Košmarišką kėlinį sužaidusi D.Motiejūno komanda pralaimėjo ketvirtą kartą iš eilės

Donato Motiejūno atstovaujamai Šanchajaus „Sharks“ (8-18) ekipai nepavyksta išbristi iš pralaimėjimų liūno Kinijos krepšinio lygoje. Du kėlinius situaciją kontroliavę „rykliai“ sustojo po ilgosios pertraukos ir namuose 77:84 (21:15, 28:15, 6:32, 22:22) nusileido Pekino „Ducks“ (17-9) komandai.
Donatas Motiejūnas
Donatas Motiejūnas / AFP/„Scanpix“ nuotr.

Pralaimėtojų gretose nespindėjo ir pats D.Motiejūnas. Jis per 25 minutes pelnė 14 taškų (7/11 dvit., 0/1 baud.), atkovojo 6 kamuolius ir perėmė 1 kamuolį, atliko 3 rezultatyvius perdavimus, dusyk prasižengė ir kartą suklydo.

„Sharks“ po dviejų ketvirčių dar turėjo užtikrintą persvarą (49:30), bet po ilgosios pertraukos tarsi užmigo puolime.

Šanchajaus ekipa per 12 minučių kėlinį pelnė vos 6 taškus ir prieš lemiamą ketvirtį jau buvo besivejančių vaidmenyje – 55:62.

„Rykliai“ lemiamame ketvirtyje dar buvo prisiartinę prie varžovų iki 1 taško (62:63), bet svečiai spurtavo 17:6 ir panaikino bet kokią intrigą dėl pergalės.

Nugalėtojų gretose spindėjo Justinas Hamiltonas, kurio sąskaitoje – 35 taškai ir 15 atkovotų kamuolių.

Šanchajaus klubo gretose kaip ir D.Motiejūnas 14 taškų surinko Ray McCallumas, tačiau amerikietis pataikė vos 4 metimus iš 18.

„Sharks“ pralaimėjo jau 11-ąjį kartą per paskutines 13 rungtynių ir vis labiau atsilieka nuo atkrintamosiose žaisiančio pirmojo dvyliktuko.