Publikuota: 2016 rugsėjo 25d. 18:51 , atnaujinta: 2016 rugsėjo 25d. 19:33

Kosminis Davido Logano šou: penki iš eilės tritaškiai nukalė „Lietuvos rytui“ pergalę

Davidas Loganas
Alfredo Pliadžio nuotr. / Davidas Loganas

Vilniaus „Lietuvos ryto“ (2/0) krepšininkai sulaukė rimto pasipriešinimo LKL rungtynėse išvykoje prieš Pasvalio „Pieno žvaigždes“ (1/1), tačiau iškovojo pergalę po Davido Logano šou ketvirtajame kėlinuke – 86:68 (14:15, 24:21, 17:21, 31:11).

Pirmuosius penkis tritaškius rungtynėse prametęs „Lietuvos ryto“ lyderis Davidas Loganas prasidėjus ketvirtajam kėlinukui tiesiog sprogo.

Amerikietis tritaškiu persvėrė rezultatą (60:59), „Pieno žvaigždės“ užstrigo puolime, o tritaškiais D.Loganas baigė dar tris atakas iš eilės. Kitoje atakoje D.Loganas prie tritaškio išvedė visiškai laisvą Drew Gordoną, kuris irgi pataikė, o kitoje atakoje penktą tolimą metimą smeigė pats D.Loganas.

Po šios įspūdingos atkarpos „Lietuvos rytas“ nutolo iki 75:61 ir mačo nugalėtojas jau buvo aiškus.

Sužaidus du ketvirčius rezultatas buvo apylygis – vilniečiai pirmavo tik dviem taškais. Per pertrauką piktas Tomas Pačėsas net nėjo su komanda į persirengimo kambarį – treneris liko sėdėti ant atsarginių suolelio.

Pirmoje mačo pusėje vilniečiai nesustabdė Osvaldo Olisevičiaus, kuris per du ketvirčius pataikė 15 taškų. Antroje mačo pusėje jau žibėjo taškus lengvai rinkęs Derrickas Low, o prieš lemiamą ketvirtį šeimininkai buvo priekyje 57:55.

„Lietuvos rytas“: D.Loganas (5/10 trit., 4 rez. perd.) 21, A.Gudaitis (6/9 dvit., 8 atk. kam.) ir D.Gailius (1/7 trit.) po 13, D.Gordonas (12 atk. kam.) 10, R.Giedraitis (3/7 trit.) 9.

„Pieno žvaigždės“: O.Olisevičius (5/9 dvit., 3/8 trit.) 19, D.Low (6/10 dvit., 7 rez. perd.) 15, A.Agafonovas (5/6 dvit.) 11, E.Dimša (7 atk. kam., 9 išprov. praž.) 9.