2 už 1 kainą. Vieną prenumeratą perkate, antrą dovanojate!
Prenumeruoti

Krepšinio namuose pagerbtos trijulių krepšinio rinktinės

Pirmadienį „Lietuvos krepšinio namuose“ apdovanotos Lietuvos moterų ir vyrų 3×3 krepšinio rinktinės, puikiai pasirodžiusios šių metų Europos 3×3 krepšinio čempionate.
Pagerbimo akimirkos
Pagerbimo akimirkos / LKF nuotr.

Rugsėjo 5-7 dienomis Jeruzalėje (Izraelis) vykusiame Europos čempionate vyrai pasidabino Senojo žemyno sidabro medaliais, o moterų trijulė iškovojo bronzą.

Lietuvos krepšinio federacijos III laipsnio atminimo medaliais „Už nuopelnus Lietuvos krepšiniui” apdovanoti Evaldas Džiaugys, Marijus Užupis, Aurelijus Pukelis, Šarūnas Vingelis, Gebrielė Šulskė, Kamilė Nacickaitė, Giedrė Labuckienė ir Martyna Petrėnaitė.

„Stebėjome jūsų rungtynes ir labai džiugina jūsų kovingumas, kova kiekviename kvadratiniame centimetre. Tai ir davė rezultatų, – pažymėjo LKF prezidentas Vydas Gedvilas. – Norėčiau padėkoti už pastangas, už atstovavimą Lietuvai ir norėčiau palinkėti, kad žaistumėte Olimpinėse žaidynėse kitą vasarą.”

Kalbėdamas apie finalines rungtynes, kuriose Lietuva 20:22 nusileido Serbijai, Marijus Užupis apgailestavo dėl praleistos galimybės, tačiau neabejojo, jog anksčiau ar vėliau principinį varžovą lietuviai tikrai įveiks.

Tuo tarpu Gabrielė Šulskė džiaugėsi komandos sugebėjimu greitai mobilizuotis po skaudžios nesėkmės turnyro pusfinalyje (6:21 pralaimėta Ispanijai) ir iškovoti pergalę bronzinėse rungtynėse (22:14 nugalėta Portugalija).

Primename, jog šiemet Maniloje (Filipinai) vykusio FIBA kongreso metu Lietuvai buvo skirtas apdovanojimas už 2021-23 metų didžiausią pažangą 3×3 krepšinyje.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Reklama
Testas. Ar jūsų namai saugūs? Pasitikrinkite savo žinias ir laimėkite prizą!
Reklama
Klausos sutrikimams spręsti – unikali technologija ir „nematomi“ klausos aparatėliai
Reklama
Dantų implantacija: ar verta investuoti į savo šypseną?
Reklama
Keliautojas ekstremalas Karolis Mieliauskas: ekspedicijose kas nors iš komandos narių visuomet peršąla ar kokia infekcija užsikrečia, o aš vis „išsisuku“
Parašykite atsiliepimą apie 24sek