2015 10 10

Kristapas Porzingis buvo arti dvigubo dublio, o „Knicks“ šventė pergalę

Traumuotą kelį išsigydęs Carmelo Anthony per 25 minutes pelnė 21 tašką, o jo vedamas „New York Knicks“ priešsezoninėse iškovojo antrąją pergalę, 115:104 (22:26, 38:29, 25:28, 30:21) įveikdamas „Washington Wizards“.
NBA priešsezoninės rungtynės; „New York Knicks“ – „Washington Wizards“
NBA priešsezoninės rungtynės; „New York Knicks“ – „Washington Wizards“ / „Scanpix“ nuotr.

Visgi svarbiausiomis mačo akimirkomis ne C.Anthony į priekį vedė savo ekipą. Derrickas Williamsas ketvirtajame kėlinyje pelnė 13 taškų, o iš viso surinko 23 ir tapo pagrindiniu pergalės kalviu.

Ketvirtajame kėlinyje „Wizards“ dar atsiliko 89:90, tačiau tuomet šeimininkai surengė spurtą 8:0 ir rungtynės buvo baigtos.

Netoli dvigubo dublio šiame mače buvo „Knicks“ latvis Kristapas Porzingis. Ketvirtasis naujokų biržos šaukimas įmetė 9 taškus ir atkovojo 10 kamuolių.

„Knicks“: Derrickas Williamsas 23 taškai (7/8 dvit., 0/3 trit., 9/9 baud.), Carmelo Anthony 21, Kyle‘as O‘Quinnas 14 (10 atk. kam.), Saša Vujačičius ir Kristapas Porzingis (10 atk. kam.) po 9.

„Wizards“: Marcinas Gortatas 15 (6/8 dvit., 3/3 baud.), Johnas Wallas 13, Bradley Bealas 12 (8 atk. kam.), Krisas Humphriesas ir Gary Nealas po 11, Otto Porteris 9.