2023 10 22

Lauktos intrigos nebuvo: „Rytas“ sumalė panevėžiečius į miltus

„Betsafe-LKL“ favoritų grupei priskiriamų komandų dvikovoje Vilniuje „Rytas“ (6-0) netikėtai lengvai nugalėjo Panevėžio „7bet-Lietkabelį“ (4-2) net 94:73 (22:21, 27:23, 18:5, 27:24).

Pirmoji rungtynių pusė buvo visiškai lygi, pirmaujanti komanda keitėsi net 20 kartų, tačiau padėtis pasikeitė iš karto po didžiosios pertraukos.

Trečiajame kėlinyje „Rytas“ labai greitai susikrovė dviženklę persvarą (55:45) ir svečių vyriausiajam treneriui Robertui Štelmaheriui jau po 3 minučių teko prašyti minutės pertraukėlės.

Pasitarimas nepadėjo. Po jo vilniečiai pelnė dar 5 taškus iš eilės ir atitrūko net 60:45.

Tuomet sekė reklaminė minutės pertraukėlė, bet po jos Lukas Uleckas įmetė tritaškį ir „Rytas“ nutolo iki 18 taškų (63:45).

Netrukus panevėžiečiams pavyko padėtį aikštėje bent jau stabilizuoti, bet po 3 kėlinių komandas tebeskyrė ta pati 18 taškų praraja (67:49).

Ketvirtojo kėlinio pradžioje „Rytas“ svečiams nesuteikė galimybių net pagalvoti apie intrigos atgaivinimą – dar labiau padidino savo persvarą ir užtikrintai laimėjo rungtynes.

„Rytas“: Margiris Normantas, Javinas DeLaurier ir Lukas Uleckas – po 13, Gytis Masiulis (6 atk. kam.) ir Justinas Gorhamas – po 12, Keithas Hornsby ir R.J.Cole‘as (8 rez. perd.) – po 11.

„7bet-Lietkabelis“: Gediminas Orelikas 20, Nikola Popovičius 11, Džiugas Slavinskas 10 (7 atk. kam.), Paulius Valinskas 9 (5 rez. perd.), Martynas Varnas ir Alenas Hadžibegovičius – po 7.

Benediktas Vanagas: stipriai išprakaitavus geriant vien vandenį kenčia kūno produktyvumas – trūksta energijos, sunku susikoncentruoti, darai klaidas