2015 12 13

Legendinėje Kauno sporto halėje – „Žalgirio“ pergalė ir skraidantis E.Ulanovas

Sugrįžimas į legendinę Kauno sporto halę „Žalgiriui“ buvo sėkmingas. Kauno ekipa LKL 80:59 (26:10, 15:17, 11:20, 28:12) nugalėjo „Šiaulius“ ir su dvylika pergalių užtikrintai pirmauja čempionate.
Edgaras Ulanovas
Edgaras Ulanovas / Eriko Ovčarenko / BNS nuotr.

Legendinėje sporto halėje žalgiriečiai dominavo nuo rungtynių pradžios. Jau po pirmojo kėlinio „Žalgiris“ pirmavo 26:10 ir atsipalaidavo. Pirmoje rungtynių dalyje komandos lyderis buvo australas Brockas Motumas, kurio tėvai svečiavosi Lietuvoje ir stebėjo krepšininko pasirodymą.

„Šiauliai“ spurtą surengė trečiojo kėlinio pradžioje ir sumažino skirtumą iki vienženklio – 39:47. Šiauliečiams pavyko sumažinti skirtumą iki šešių taškų. Po Artūro Jomanto tritaškio „Žalgiris“ turėjau jau tik trijų taškų persvarą ir Gintaras Krapikas prašė pasitarimo. Vos 11 taškų trečiajame kėlinyje sukrapštę žalgiriečiai prieš lemiamą ketvirtį pirmavo penkiais taškais.

Ketvirtasis kėlinys prasidėjo G.Krapiko technine pražanga. Tačiau šiauliečiai ir toliau šaudė pro šalį nuo baudų linijos. Du Olivier Hanlano tritaškiai pralinksmino halės lankytojus. Įpusėjus paskutiniam kėliniui „Žalgiris“ jau pirmavo 64:55 ir užsitikrino pergalę.

Rezultatyviausias Kauno ekipoje buvo 17 taškų surinkęs Brockas Motumas. Robertas Javtokas surinko 15 taškų ir atkovojo 9 kamuolius. Martynas Pocius rinko 14 taškų, Olivier Hanlanas ir Edgaras Ulanovas – po 12. Pastarasis pasižymėjo ir puikiu dėjimu.

Šiaulių ekipai A.Marei pelnė 14 taškų, Artūras Jomantas – 12.

Tai buvo jau dvylikta „Žalgirio“ pergalė šiame LKL sezone.

„Žalgiris“: B.Motumas 17 (8/8 dvit., 5 atk. kam.), R.Javtokas 15 (9 atk. kam., 2 blk.), M.Pocius 14 (6 atk. kam.), O.Hanlanas 12 (4 rez. perd.), E.Ulanovas 12 (4 blk., 2 per. kam.), P.Jankūnas 6 (7 atk. kam.), M.Kalnietis 2, I.Vougioukas 2, S.Vene 0, L.Lekavičius 0.

„Šiauliai“: A.Marei 14 (7 atk. kam.), A.Jomantas 12 (1/10 dvit., 7 atk. kam., 5 rez. perd., 2 per. kam.), D.Dudzinski 11.

„Lidl“ parduotuvėse – išskirtinės „UEFA EURO 2024“ kortelės: kviečia surinkti visą kolekciją
Lauko baldų ekspertas P.Kelbauskis pataria, kaip lengvai įsirengti lauko terasas ir nepermokėti
Sutelktinio finansavimo ir tarpusavio skolinimosi platformos – ką reikia žinoti renkantis, kur investuoti
Dantų balinimas: kaip pasiekti greitų ir efektyvių rezultatų?