2020 09 23

Lengvas pasivaikščiojimas: „Žalgiris“ Alytuje nupūtė „Dzūkiją“

Kauno „Žalgiris“ iškovojo antrąją pergalę Lietuvos krepšinio lygoje (LKL). Martino Schillerio auklėtiniai užtikrintai 95:62 (25:17, 27:11, 22:13, 21:21) susitvarkė su Alytaus „Dzūkijos“ krepšininkais ir paliko juos be pergalių.
Joffrey Lauvergne
Joffrey Lauvergne / Eriko Ovčarenko / BNS nuotr.

Žalgiriečiai rungtynių pradžioje įgijo persvarą 13:4, tačiau tuomet dzūkai užsikūrė ir prisivijo kauniečius 14:17. Po pirmųjų 10-ties minučių „Žalgiris“ buvo priekyje 25:17.

O štai jau antrajame kėlinyje svečiai iš Kauno, rengdami tritaškių vakarėlį, nurūko į priekį bei įgijo jau labai solidų pranašumą. Per didžiąją pertrauką „Žalgiris“ pirmavo 52:28.

Tai, kas vyko po pertraukos, tapo tik formalumu – kauniečiai iš „Dzūkijos“ paliko šlapią vietą, o vienu metu pirmavo net 40-ties taškų skirtumu.

Eriko Ovčarenko / 15min nuotr./Joffrey Lauvergne

Nigelas Hayesas pelnė 14 taškų ir buvo rezultatyviausias „Žalgirio“ gretose.

Jam geriausiai talkino Joffrey Lauvergne'as, surinkęs 13 taškų ir atkovojęs 4 kamuolius.

Artūras Jomantas pralaimėjusiems pelnė 18 taškų ir atkovojo 6 kamuolius.

„Žalgiris“ pataikė 54 proc. tritaškių (13/24) ir 63 proc. dvitaškių (23/36). Dzūkai dvitaškius metė 52 proc. (26/50), o tritaškius – tik 15 proc. taiklumu (3/19).

Beje, „Dzūkija“ metė tik 5 baudų metimus, iš jų tikslą pasiekė vos 1.

„Dzūkija“: A.Jomantas 18, M.Jucikas 12, K.Žemaitis 10, M.Paulauskas 8.

„Žalgiris“: N.Hayesas 14, J.Lauvergne'as 13, M.Grigonis 11, R.Jokubaitis ir M.Gebenas po 9, Th.Walkupas (7 atk. kam., 7 rez. perd.) ir S.Vasturia po 8.

Benediktas Vanagas: stipriai išprakaitavus geriant vien vandenį kenčia kūno produktyvumas – trūksta energijos, sunku susikoncentruoti, darai klaidas