Dabar populiaru
Publikuota: 2017 spalio 6d. 16:18

„LIDL Lietuvos moksleivių krepšinio lygoje“ – naujovių sezonas

Moksleivių krepšinio lygos sezonas prasideda šį savaitgalį.
Mato Baranausko nuotr. / Moksleivių krepšinio lygos sezonas prasideda šį savaitgalį.

6 tūkst. jaunųjų krepšininkų šį sezoną varžysis „LIDL Moksleivių krepšinio lygoje“: planuojama daugiau nei 3 500 rungtynių ir 12 įvairių amžiaus kategorijų čempionatų.

Pirmieji medaliai – jau pavasarį

Lietuvos krepšinio federacijos prezidento Arvydo Sabonio teigimu, į naująjį sezoną žengiama su viltimi. „Nė neabejoju, kad vasarą jaunieji krepšininkai ne gulėjo paplūdimyje, o sunkiai dirbo tobulindami savo individualius įgūdžius, – šypsojosi A. Sabonis. – Jau netrukus pamatysime, kurie krepšininkai pažengė į priekį. Prižiūrimi trenerių ir tobulėdami, jie jau pavasarį galės kabintis čempionų medalius. Visi jaunimo ir nacionalinės komandos žaidėjai savo kelią pradėjo moksleivių lygoje, todėl kiekvienas jaunas krepšininkas turi žinoti, kad tik sunkus darbas atveria kelius į didįjį krepšinį“. Jau tampa tradicija, kad geriausi jaunieji krepšininkai papildo aukščiausiose šalies lygose žaidžiančias komandas.

Lyga startuoja su nauju rėmėju

„Partnerystė su nauju pagrindiniu rėmėju – tai galimybė patobulinti mūsų teikiamas paslaugas ir dar labiau pagerinti „LIDL Moksleivių krepšinio lygos“ dalyvių patirtį“, – teigė „LIDL Moksleivių krepšinio lygos“ direktorius Martynas Račkauskas. Naujasis sezonas startuoja su šūkiu „Taip krepšinį žaisti verta!“ ir žada dar aktyvaus laisvalaikio praleidimo būdų krepšinį žaidžiantiems ir juo besidomintiems įvairaus amžiaus moksleiviams.

Anot lygos direktoriaus, ypač džiugina naujųjų partnerių nuoširdus domėjimasis jaunųjų žaidėjų kasdienybe bei kūrybiškas požiūris į galimas bendradarbiavimo kryptis. Šitaip gimė bendras „LIDL Moksleivių krepšinio lygos“ ir prekybos tinklo „Lidl“ projektas „Laikas tikėti yra dabar“, skirtas atkreipti visuomenės dėmesį į jaunosios kartos potencialą.

„Mūsų bendrovės komanda didžiuojasi būdama Lietuvos moksleivių krepšinio lygos rėmėja, – sakė Radostin Roussev-Peine, UAB „Lidl Lietuva“ generalinis direktorius. – Kelias iki didžiųjų pergalių susideda iš mažų žingsnelių. Džiaugiamės galėdami lydėti juo einančius jaunuosius krepšinio žaidėjus. Esame socialiai atsakinga bendrovė ir palaikome veiklas, kurios skatina jaunimo užimtumą, aktyvų šeimų laisvalaikį ir sveiką gyvenimo būdą.“

Krepšinio federacijos ir prekybos tinklo bendradarbiavimas neapsiriboja vien lygos veikla. Ketvirtadienį, spalio 5 d., Tauragėje atidaryta krepšinio aikštelė, kurią rajono savivaldybė įrengė kartu su Lietuvos krepšinio federacija ir „Lidl Lietuva“. Pernai bendrovė rekonstravo aikštelę Vilniaus Naujininkų mikrorajone bei drauge su LKF ir Vilniaus miesto savivaldybe atnaujino aikštelę Karoliniškėse.

Sezono startas – spalio 6 d.

Naujasis „LIDL Moksleivių krepšinio lygos“ sezonas prasideda šį savaitgalį, spalio 6-7 dienomis, kai Klaipėdos Vlado Knašiaus krepšinio mokykloje vyks jaunių vaikinų ir merginų žaidynių finalai. „Tikiuosi, kad pradėsime aukšta nata ir užduosime toną visam sezonui“, – tikėjosi MKL vadovas.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Gera keliauti kartu

Praktiški patarimai

Video

17:24
00:38
01:30

Sveikata

Parašykite atsiliepimą apie 24sek