2015 06 26

Lietuvos dvidešimtmečių krepšinio rinktinė nugalėjo Vokietiją

Lietuvos U20 vaikinų krepšinio rinktinė tęsia pasirodymą draugiškame turnyre Turkijoje. Lietuviai 62:52 (14:13, 10:11, 25:16, 13:12) nugalėjo Vokietiją ir pateko į pusfinalį.
Lietuvos dvidešimtmečių krepšinio rinktinė žaidžia su Lietuvos studentų rinktine / Irmanto Gelūno / BNS nuotr.

Rinktinėje rezultatyviausias buvo 17 taškų surinkęs Regimantas Miniotas. Paulius Valinskas pridėjo 11 taškų.

B grupėje lietuviai šiame turnyre jau nugalėjo Graikiją ir nusileido Prancūzijai.

B grupės turnyrą laimėjo visas tris pergales iškovojusi Prancūzijos rinktinė, penktadienį 78:46 (22:14, 16:13, 15:9, 25:10) sutriuškinusi Graikijos ekipą.

4. Ukraina 0 2

Europos jaunimo (iki 20 metų) čempionatui besirengianti Lietuvos rinktinė į Stambulą atvyko be savo lyderio Domanto Sabonio.

Liepos 7-19 d. Europos U20 čempionatas vyks Italijoje.