2021 05 27

Lietuvos rinktinės lyderė keliasi iš Ispanijos į Prancūziją

Laura Juškaitė kartu su kitomis „Valencia“ krepšininkėmis kėlė aukštyn Europos taurę, bet kitą sezoną lietuvė nebežais Ispanijoje. Viena Lietuvos moterų rinktinės lyderių sudarė sutartį su Prancūzijos komanda „Saint-Amand Hainaut-Basket“.
Laura Juškaitė šį sezoną atstovauja „Valencia“ komandai.
Laura Juškaitė šį sezoną atstovauja „Valencia“ komandai. / Asmeninio albumo nuotr.

Naujoji lietuvės komanda pastarąjį sezoną užėmė 11 vietą Prancūzijos pirmenybėse, ir tikisi, kad naujokė padės kilti aukštyn vienoje stipriausių Europos krepšinio lygų kitą sezoną.

„Jauna žaidėja, bet be galo talentinga, jau sukaupusi patirtį Europos taurės varžybose, kur žaidė dvejus metus, o šiemet žaidė Europos taurės nugalėtojų komandoje.

Ji sugeba žaisti 3-4 pozicijose ir gali padaryti daug gerų dalykų aikštėje“, – sakė Prancūzijos komandos treneris Philipas Mestdagh.

23 metų 187 cm ūgio lietuvė praėjusį sezoną žaidė aukštesnio lygio klube – „Valencia“ laimėjo Europos taurę ir užėmė antrąją vietą Ispanijos lygoje.

Tačiau L.Juškaitė daugiau laiko praleido ant atsarginių suolo ir neslėpė, jog norėtų labiau prisidėti prie komandos sėkmės ir greičiau tobulėti pati.

„Lidl“ parduotuvėse – išskirtinės „UEFA EURO 2024“ kortelės: kviečia surinkti visą kolekciją
Lauko baldų ekspertas P.Kelbauskis pataria, kaip lengvai įsirengti lauko terasas ir nepermokėti
Sutelktinio finansavimo ir tarpusavio skolinimosi platformos – ką reikia žinoti renkantis, kur investuoti
Dantų balinimas: kaip pasiekti greitų ir efektyvių rezultatų?