2017 09 17

„Lietuvos rytas“ įveikė „Neptūną“ kovoje dėl V.Garasto taurės

Vilniaus „Lietuvos rytas“ rezultatu 94:82 (30:19, 17:18, 28:22, 19:23) nugalėjo Klaipėdos „Neptūną“ ir iškovojo V.Garasto turnyro taurę.
Marcas Carteris
Marcas Carteris / Vidmanto Balkūno / 15min nuotr.

Vilniaus krepšininkai mačo kontrolę į savo rankas pasiėmė jau pačioje mačo pradžioje.

10:2 spurtu rungtynes pradėjęs „Lietuvos rytas“ puikiu puolimu bei kieta gynyba sugebėjo pirmąjį ketvirtį laimėti užtikrintai (30:19).

Uostamiesčio komanda antrame ketvirtyje tolimais metimais buvo sumažinusi deficitą iki 6, tačiau stipriai kėlinį pabaigę vilniečiai į didžiąją pertrauką keliavo su dviženkliu pranašumu (47:37).

„Lietuvos rytas“ trečiajame kėlinyje įgijo 20 taškų persvarą (63:43), tačiau „Neptūnas“ ketvirto kėlinio pradžioje, suregzdamas penkias sėkmingas atakas iš eilės, pabandė grąžinti intrigą (74:64).

„Lietuvos rytas“ netruko padidinti pranašumą (81:65), tačiau likus 2 min. „Neptūnas“ surengė dar vieną nedidelį spurtą, „Lietuvos rytui“ palikdamas 7 taškų pranašumą (86:79).

Vis dėlto likusio laiko išsigelbėti klaipėdiečiams neužteko. Galutinis susitikimo rezultatas – 94:82

„Lietuvos rytas“: R.Cartertis 23, T.Petersonas 17 (9 atk. kam.), J.Baronas 13, C.Krameris 3 (11 rez. perd.),.

„Neptūnas“: M.Girdžiūnas 21, R.Seibutis 17.

Sostinės klubas pasirengimo sezonui cikle laimėjo visas 7 rungtynes.

Primename, jog praėjusių metų V.Garasto taurės finale „Neptūnui“ „Lietuvos rytą“ buvo pavykę įveikti.

„Lietuvos rytas“ Lietuvos krepšinio lygos (LKL) sezoną pradės rugsėjo 20 d. namų rungtynėmis su Pasvalio „Pieno žvaigždėmis“, klaipėdiečiai – rugsėjo 21 d. išvyka į Šiaulius.