2016 09 09

„Lietuvos ryto“ pergalė – Artūras Gudaitis pasiekė įspūdingą dvigubą dublį

Penktadienį Vilniaus „Lietuvos rytas“ pustuštėje Palangos arenoje antrą kartą 95:87 nugalėjo Rimo Kurtinaičio treniruojamą Kantu „FoxTown“ ekipą ir šventė trečią pergalę iš eilės.
Artūras Gudaitis
Artūras Gudaitis / Juliaus Kalinsko / 15min nuotr.

Startinį vilniečių penketą sudarė Corey Fisheris, Davidas Loganas, Artūras Jomantas, Kenny Kadji ir Artūras Gudaitis.

A.Gudaitis pelnė pirmuosius penkis taškus ir leido Vilniaus klubui pirmauti. Tuo tarpu kėlinį užbaigė Roko Giedraičio tritaškis ir „Lietuvos rytas“ pirmavo 31:22.

Antrojo kėlinio viduryje R.Kurtinaičio ekipai pavyko sumažinti skirtumą iki keturių taškų. „Lietuvos ryto“ krepšininkai vėl spurtavo ir po po dviejų ketvirčių pirmavo 56:45.

Trečiajame kėlinyje, Kantu klubui atsiliekant dešimčia taškų, R.Kurtinaitis užsidirbo techninę pražangą. Prieš lemiamą ketvirtį T.Pačėso auklėtiniai pirmavo 76:66.

Susitikimą vainikavo D.Gailiaus tritaškis su varžovo pražanga, o Kantu komanda jau neatsigavo.

Rezultatyviausias buvo 19 taškų surinkęs A.Gudaitis. Krepšininkas taip pat pasižymėjo net 16 atkovotų kamuolių ir 29 naudingumo balais.

Deividas Gailius pridėjo 18 taškų.

Trečiadienį vilniečiai Kantu klubą nugalėjo 96:76.

Pirmose draugiškose rungtynėse „Lietuvos rytas“ nušlavė Alytaus „Dzūkiją“ 97:52.

Rugsėjo 12 dieną „Lietuvos rytas“ varžysis su Jungtinės lygos dalyve – Permės „Parma“ ekipa.

Klaipėdoje vilniečiai taip pat dalyvaus Vlado Garasto taurės turnyre.

Naujas LKL sezonas prasidės rugsėjo 21 dieną.

„Lietuvos rytas“: A.Gudaitis 19 (16 atk. kam., 29 naud. bal.), D.Gailius 18, R.Giedraitis ir K.Kadji po 14, D.Gordonas 12, D.Loganas (3 perimt. kam.) ir C.Fisheris (6 rez. perd., 3 perimt. kam.) po 7, A.Jomantas 4, J.Jucikas taškais nepasižymėjo.