Dabar populiaru
15min be reklamos
Publikuota 2019 03 19, 12:39

Lietuvos varžovai: grupę įvertinęs Australijos rinktinės treneris nusitaikė į auksą

Po pasaulio krepšinio čempionato burtų Australijos rinktinės treneris Andrejus Lemanis sutiko, kad H grupė yra viena iš sunkiausių, tačiau jų planų tai nekeičia. Australai tiki, kad Kinijoje gali iškovoti aukso medalį.
Australijos krepšinio rinktinės treneris Andrejus Lemanis įvertino pasaulio čempionato burtus
Australijos krepšinio rinktinės treneris Andrejus Lemanis įvertino pasaulio čempionato burtus / FIBA nuotr.

Dėl dviejų bilietų į kitą etapą šioje grupėje kausis Lietuvos, Kanados, Australijos ir Senegalo rinktinės.

Net ir „mirtininkų“ etiketę gavusioje grupėje Australija išskiriama kaip nežymi favoritė.

„Turėsime žaisti savo geriausią krepšinį, kad patektume į kitą etapą ir tai yra gera situacija. Turime būti pasirengę žaisti nuo pirmųjų rungtynių ir būti ypač susitelkę į pasirengimą“, – po burtų FIBA oficialiai svetainei kalbėjo A.Lemanis.

FIBA reitinge aukščiausią vietą, šeštąją, užima Lietuvos rinktinė. Australijos rikiuojasi vienuolikta, Kanada – 23-ia, o Senegalas 37-as.

„Tokia pasaulio čempionato realybė, kad tenka žaisti su geromis komandomis. Krepšinis yra toks globalus šiais laikais, kad nėra lengvų varžovų. Grupių etapas bus įdomus, nes susitiksime su trims skirtingais žaidimo stiliais iš Europos, Amerikos ir Afrikos. Tarptautiniame turnyre nebūna vienos formos žaidimo ir tai dalis iššūkio“, – kalbėjo Australijos rinktinei vadovaujantis specialistas.

Latvių kilmės australas Lietuvos rinktinėje išskyrė Joną Valančiūną ir Domantą Sabonį, o Kanados rinktinę į priekį turėtų vesti Andrew Wigginsas, Jamalas Murray ir Kylly Olynykas. Senegalo lyderiu įvardijamas Gorgui Diengas.

AFP/„Scanpix“ nuotr./Australijos rinktinė
AFP/„Scanpix“ nuotr./Australijos rinktinė

Kaip ir Kanada, Australija gali sudaryti savo rinktinę vien tik iš NBA žaidėjų. Jie turi tokias žvaigždes kaip Benas Simmonsas, Aronas Baynesas, Patty Millsas ir Joe Inglesas.

„Po burtų pasaulio čempionatas visiems tapo realesnis, nes jau matome, kas mūsų laukia. Dabar galime pradėti daryti viską, kad laimėtume aukso medalį“, – ambicingus australų tikslus atskleidė A.Lemanis.

Australijos rinktinė pasaulio čempionatą pradės rugsėjo 1 dieną akistata su Kanada, o rugsėjo 5 dieną žais su Lietuvos rinktine.

Norėdamas tęsti – užsiregistruok

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie 24sek