Dabar populiaru
Publikuota: 2018 spalio 3d. 12:41

Linksmas neptūniečių pokalbis: „pinigų vergas“ D.Gailius ir kaip S.Galdikas Ballą auklėtų

Simas Galdikas
Alfredo Pliadžio nuotr. / Simas Galdikas

Klaipėdos „Neptūno“ treneris Kazys Maksvytis su krepšininkais Simu Galdiku ir Osvaldu Olisevičiumi sudalyvavo linksmame pokalbyje, kuriame netrūko ne tik juokelių, bet ir įdomių pastebėjimų.

„Nuotaikos permainingos. Klaipėdoj vėjas nepastovus, taip ir mūsų sezonas. Esam pasiruošę, esam sveiki, bandom įsivažiuoti“, – apie sezono startą kalbėjo K.Maksvytis.

Išgirdęs klausimą apie tatuiruotes, treneris svarstė, kokiu piešiniu papuoštų savo kūną: „Šeimos narių vardai dabar populiarūs. Nesidaryčiau kiniškų hieroglifų ar paukščių kokių.“

Paklaustas, ką veiktų gyvenime, jei nebūtų krepšinio treneris, K.Maksvytis sakė: „Jei Klaipėdoj, tai reikėtų kažką su uostu daryti. Gera rinka. Gal tiktų kažkas su kariuomene, tas traukia.“

Tiesioginės transliacijos feisbuke metu žiūrovai uždavinėjo neptūniečiams klausimus. Vienas klausimas atkeliavo iš buvusio „Neptūno“ žaidėjo Deivido Gailiaus, o K.Maksvytis nepraleido progos patraukti žaidėjo per dantį.

„Kodėl šiemet nepasilikai? Pasirinkai pinigus, o ne Klaipėdą. Juk kvietėm tave. Pinigų vergas esi“, – juokdamasis rėžė treneris.

S.Galdikas, paklaustas, ar jaučia ne tik klaipėdiečių, bet ir aplinkinių miestų žmonių palaikymą, šypsojosi, kad bent vienas žmogus iš Darbėnų visada arenoje būna. Žinoma, „centras“ omenyje turėjo K.Maksvytį, kilusį iš šio miestelio.

Vėliau komandos kapitonas įvardino ir aršiausius „Neptūno“ varžovus: „Žalgiris“ yra kieta komanda, jai norisi įkąsti, tačiau būkim biedni, bet teisingi... Tai yra labai sunku, todėl einam žemiau. Buvo Panevėžys, kurie su mumis kovojo dėl medalių, o paskui didžiausias mūsų konkurentas buvo „Rytas“, prieš kurį be galo norėjom laimėti, kad papultumėme į finalą.“

Štai S.Galdikas pirmąją savo tatuiruotę pasidarė dar 16 metų. „Kai dar sporto mokykloj žaidžiau. Atėjau į treniruotę, treneris sako: „Ką tu čia pasidarei?!“.

Žinoma, žiūrovams buvo įdomu, kokį svorį aukštaūgis gali išstumti. S.Galdikas pasakojo, kad neseniai laimėjo dvejas lažybas iš eilės, kuomet įveikė 145 ir 150 kg svorius.

Kaip gi be brolių Ballų. Neseniai jaunasis LaMelo vožė per veidą „Dzūkijos“ atstovui Mindaugui Sušinskui. Paklaustas, ką darytų tokioje situacijoje, S.Galdikas sakė: „Manau, kad man būtų nekepštelėjęs, jei pakankamai protingas. Seniau gal ir būčiau neatsukęs kito žando, dabar su metais darausi ramesnis, santūresnis. Duočiau gal dar vieną šansą.“

O.Olisevičius atskleidė, kad jau įvyko jo „prirašymas“. Krepšininkas turėjo visą komandą vaišinti vakariene.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Ypatingos

06:47
17:02

Metas rinktis

Atradimai virtuvėje

Video

22:58
25:27
15:09

Esports namai

URBAN˙/

Parašykite atsiliepimą apie 24sek