2017 04 23

„Lietkabelis“ neturėjo vargo su „Pieno žvaigždėmis“

Triuškinamą pergalę „Tete-a-Tete Casino LKL“ čempionate iškovojo Panevėžio „Lietkabelio“ (24-11) ekipa, savo žiūrovų akivaizdoje 90:59 (26:13, 14:21, 23:10, 27:15) pervažiavusi Pasvalio „Pieno žvaigždžių“ (15-20) komandą.
Kšištofas Lavrinovičius
Kšištofas Lavrinovičius / Luko Balandžio / 15min nuotr.

Dvigubai. Jau nuo pat pirmojo kėlinio į priekį šovė aikštės šeimininkai, kurie po pirmųjų dešimties minučių pirmavo dvigubai – 26:13.

Kontrastas. Antrajame kėlinyje vaizdas apsivertė aukštyn kojomis – jį 21:14 laimėjo „Pieno žvaigždės“, tačiau prieš ilgąją pertrauką vis dar priekyje buvo „Lietkabelis“ – 40:34.

Atitolo. Po ilgosios pertraukos į priekį vėl šovė panevėžiečiai – aikštės šeimininkai laimėjo trečiąjį kėlinį 13-os taškų persvara (23:10) ir lemiamas ketvirtis tebuvo formalumas – 63:44.

Formalumas. Ketvirtasis kėlinys klausimų apie nugalėtoją nekėlė – „Lietkabelis“ dar labiau padidino atotrūkį ir šventė triuškinamą pergalę.

Komandinis žaidimas. „Lietkabelio“ gretose net 5 žaidėjai pelnė dviženklį taškų skaičių.

„Lietkabelis“: K.Lavrinovičius 18, Ž.Janavičius 13, D.Lavrinovičius 11, S.Galdikas ir G.Leonavičius po 10.

„Pieno žvaigždės“: S.Babrauskas 10, E.Žabas ir N.Balašovas po 9.