2016 09 22

Įspūdingą sugrįžimą surengę pasvaliečiai vos Utenai nesugadino šventės

Permaininga pergale 24-ajame „Tete-a-Tete Casino-LKL“ čempionate startavo Utenos „Juventus“ klubas. 27 taškų persvarą turėję uteniškiai paskutinėmis minutėmis palaužė Pasvalio „Pieno žvaigždžių“ pasipriešinimą – 97:92 (30:17, 21:25, 23:16, 23:34).
Rungtynių akimirka / Eriko Ovčarenko / BNS nuotr.

Nuo pirmųjų minučių legionierių vedamas „Juventus“ dominavo aikštėje. J.Diggsas ir A.Bestas kartu pelnė daugiau taškų nei visa Pasvalio komanda per kėlinį (19), o „Juventus“ pirmavo 30:17.

Tiesa, „Pieno žvaigždės“ grįžo į rungtynes, o pergalingą persvarą „Juventus“ susidėjo trečiajame ketvirtyje.

Po spurto 16:2 25-ąją minutę uteniškiai atitrūko 67:44. 28-ąją minutę komandas skyrė jau 27 taškai (74:47).

Bet Utena švęsti pradėjo per anksti.

„Pieno žvaigždės“ po truputį vis artinosi, kol po Stepono Babrausko tritaškio likus žaisti 2 minutes skirtumas ištirpo 82:88.

Pasvaliečiai spaudė Antano Sireikos kareivius po visą aikštę, bet lemiamomis akimirkomis „Juventus“ nesutriko ir atsilaikė.

„Juventus“: G.Sirutavičius 26 taškai, J.Diggsas 22 (5 rez. perd.), A.Urbutis 18, A.Bestas 16, V.Čepukaitis 7.

„Pieno žvaigždės“: A.Agafonovas 21, S.Babrauskas 19 (10 atk. kam.), J.Tamulis 13, O.Olisevičius 12 (9 atk. kam.).

Ekspertės: moterų investavimo rezultatai – geresni, ko reikėtų pasimokyti vyrams