2011 02 09

LKL: dar viena netikėta „Šiaulių“ nesėkmė, šį kartą – pralaimėjimas „Nagliui“ (rezultatai)

Netikėtą pergalę Lietuvos krepšinio lygoje (LKL) iškovojo Palangos „Naglio“ (6 pergalės ir 9 pralaimėjimai) klubas – namie rezultatu 97:91 (26:27, 30:23, 24:21, 17:20) palaužė „Šiaulius“ (9 ir 5).
LMKL „Žvaigždžių dienos“ akimirka
Antano Sireikos auklėtiniai patyrė dar vieną pralaimėjimą. / A.Pliadžio nuotr.

Lūžio taškas įvyko antro kėlinio pabaigoje, kai palangiškiai išsiveržė keliais taškais į priekį (52:50). Likusį susitikimo laiką šiauliečiai taip nė karto ir nebuvo persvėrę rezultato. Nors „Šiauliai“ ketvirtame kėlinyje skirtumą sumažino iki dviejų taškų (93:91), Chriso Charleso Lowe'o pastangomis „Naglis“ atitrūko ir iškovojo pergalę.

„Naglis“: Mindaugas Reminas 20, Vytenis Petkus 19, Geraldas Inmanas 18 (12 atk. kam.), Chrisas Charlesas Lowe'as (4 atk. kam., 8 rez. perd.) ir Raimundas Danys (7 atk. kam.) po 16.

„Šiauliai“: Rashaunas Broadusas 18, Davidas Weaveris (5 atk. kam.) ir Žygimantas Janavičius (6 rez. perd.) po 16, Edvinas Ruzgas 11, Mario Delašas 10 (11 atk. kam.).

Antradienį buvo sužaistos dar trejos LKL lygos reguliariojo sezono rungtynės. Pergales taip pat iškovojo aikštelių šeimininkai.

Ernests Kalve 12

Trylikos komandų turnyre su penkiolika pergalių iš eilės pirmauja vicečempionas Kauno „Žalgiris“ (15/0), lenkiantis nugalėtojos titulą ginančią Vilniaus „Lietuvos ryto“ (13/2) komandą bei Prienų „Rūdupio“ (11/4) krepšininkus.

LKL turnyro lentelė (vieta, komanda, rungtynės, pergalės, pralaimėjimai, taškai)