15min rašė, jog T.Rinkevičius palieka „Gargždus“, o dabar paaiškėjo kita jo karjeros stotelė.
„Paparčio žiedo tauragiškiai gali nebeieškoti. Komandos komplektaciją tradiciškai pradedame nuo vyriausiojo trenerio. Labai džiaugiamės galėdami pranešti, kad debiutiniame sezone komandą į kovą ves T.Rinkevičius!
Ilgametę patirtį LKL ir užsienio klubuose sukaupęs strategas praėjusiame sezone su „Gargždų“ ekipa iškovojo 15 pergalių bei užėmė 6-ąją vietą“, – rašoma klubo socialiniuose tinkluose.
Praėjusį sezoną su lygoje debiutavusiais gargždiškiais strategas nukeliavo iki ketvirtfinalio. Tuomet pirmajame atkrintamųjų etape jie 0-2 pralaimėjo Klaipėdos „Neptūnui“.
Trenerio pristatymas – pirmasis „Tauragės“ žingsnis šiame tarpsezonyje.