2016 10 01

LKL pirmenybėse „Šiauliai“ ir toliau lieka be pergalių

„Tete-a-Tete Casino-LKL“ čempionate antrą pergalę iš eilės iškovojo Pasvalio „Pieno žvaigždės“. Pasvaliečiai namuose 71:59 (12:20, 24:12, 9:14, 26:13) įveikė „Šiaulių“ komandą, kuri vis dar lieka be pergalių.
"Šiaulių" krepšininkai iškovojo pirmąjį trofėjų
"Šiaulių" krepšininkai / Gintaras ŠIUPARYS / "Lietuvos rytas" nuotr.

Susitikimą sėkmingiau pradėjo „Šiaulių“ komandos krepšininkai, kurie sužaidus vos daugiau nei minutę išsiveržė į priekį (5:0). Pirmuosius taškus „Pieno žvaigždėms“ baudų metimais pelnė Andrijus Agafonovas (2:5), bet po Martyno Echodo dviejų taškų su pražanga šiauliečiai toliau pirmavo (8:2).

Kėliniui įpusėjus, pasvaliečiai turėjo 2 taškų deficitą (6:8), bet labai greitai jis vėl išaugo iki 5 taškų (8:13). Po pirmų 10 žaidimo minučių „Šiauliai“ buvo priekyje – 20:12.

Jau pirmoje antrojo kėlinio atakoje Allenas Westas pasižymėjo dviem taškais iš po krepšio ir tai „Šiauliams“ leido pirmą kartą šiose rungtynėse įgyti dviženklį pranašumą (22:12).

Iki antro kėlinio pabaigos likus žaisti 6 minutes „Pieno žvaigždės“ atsilikinėjo 9 taškais (21:30), bet per likusį kėlinio laiką laimėjo atkarpą rezultatu 15:2 bei po 20 žaidimo minučių jau būtent pasvaliečiai turėjo nežymią persvarą – 36:32.

Per pirmas 20 žaidimo minučių komandoms prastai sekėsi atakuoti iš trijų taškų zonos. Šiauliečiai pataikė vos 2 tolimus metimus iš 10 bandymų, tuo tarpu aikštelės šeimininkai įmetė taip pat 2 tritaškius, tačiau tai jiems padaryti prireikė tik 5 mėginimų.

8:0 - tokiu rezultatu trečiojo kėlinio 3 minučių atkarpą laimėjo „Šiaulių“ komanda, kuri susigrąžino 4 taškų pranašumą (40:36). Po trijų kėlinių šiauliečiai turėjo minimalią persvarą – 46:45.

Lemiamą ketvirtį spurtu 5:0 pradėjo pasvaliečiai, kurie vėl išsiveržė į priekį (50:46). „Šiauliai“ ir toliau strigo puolime, o tuo pasinaudoję aikštelės šeimininkai kėliniui įpusėjus dar labiau padidino savo pranašumą (56:49).

Likus žaisti 3 minutes pasvaliečiai jau užtikrintai pirmavo (64:51), tačiau prasidėjus paskutinei minutei šiauliečiai dar sugebėjo priartėti (59:66). Visgi, tai nieko nepakeitė ir „Pieno žvaigždės“ iškovojo antrą pergalę iš eilės – 71:59.

„Pieno žvaigždės“: Andrijus Agafonovas 15 taškų, Justas Tamulis 13, Osvaldas Olisevičius 11, Steponas Babrauskas 9, Egidijus Dimša 8.

Šiauliai“: Asenso Ampimas 14, Maurice’as Bowmanas 11, Martynas Echodas 7 Devinas Pattersonas ir Allenas Westas po 6.