2019 09 21 /19:03

LKL sezono starte – sunkiai įsibėgėjusio „Ryto“ pergalė

LKL traukinys pajudėjo. Pirmosiose sezono rungtynėse šeštadienį Dainiaus Adomaičio treniruojamas Vilniaus „Rytas“ turėjo paplušėti, tačiau namuose 95:84 (24:17, 18:24, 28:18, 22:25) nukovė Pasvalio „Pieno žvaigždes“.
LKL sezono startas: Vilniaus „Rytas“ - „Pieno žvaigždės“
Tu Holloway / Roko Lukoševičiaus / 15min nuotr.

Rungtynių pradžioje abi ekipos demonstravo apylygį žaidimą – „Pieno žvaigždžių“ puolėjai efektyviai išnaudojo šeimininkų spragas po krepšiais ir varžovams pabėgti neleido.

Visgi ketvirčio pabaigoje „Rytą“ į priekį išvedė taiklūs tolimi Deivido Sirvydžio ir Eimanto Bendžiaus metimai – 24:17.

Antrojo kėlinio viduryje pasvaliečiams pavyko prisivyti varžovus ir po Miha Laporniko tritaškio svečių deficitas sumenko iki vieno taško.

Nors paskutinę ketvirčio minutę „Pieno žvaigždes“ į priekį išvedė sudėtingas Johno Gillino metimas, skambant sirenai tolimu šūviu spėjo atsakyti ir E.Bendžius – 42:41.

Pirmojoje rungtynių pusėje vilniečiams koją labiausiai kišo kova po krepšiais, kurią varžovai laimėjo 21-15, bei klaidos – jų „Rytas“ padarė net 10.

Po ilgosios pertraukos šeimininkų puolimą užkūrė Arnas Butkevičius, iš eilės pelnęs penkis taškus ir įkvėpęs šeimininkų spurtą (64:53).

Nors treneris Gediminas Petrauskas suskubo prašyti minutės pertraukėlės, „Pieno žvaigždžių“ krepšininkams nepavyko sumažinti atsilikimo ir lemiamo ketvirčio pradžioje „Rytas“ jau pirmavo 74:59 bei varžovų arčiau nebeprisileido.

Ypač solidų mačą šeštadienį sužaidė E.Bendžius, kuris iš viso pelnė 24 taškus, atkovojo 9 kamuolius bei surinko 31 naudingumo balą. Pasvaliečių gretose rezultatyviausias buvo J.Gillonas, kurio sąskaitoje – 23 taškai.

„Rytas“: Eimantas Bendžius 24 (9 atk. kam.), Evaldas Kairys 12, Pako Cruzas 11.

„Pieno žvaigždės“: Johnas Gillonas 23, Arvydas Šikšnius ir Paulius Petrilevičius po 12.

„Lidl“ parduotuvėse – išskirtinės „UEFA EURO 2024“ kortelės: kviečia surinkti visą kolekciją
Lauko baldų ekspertas P.Kelbauskis pataria, kaip lengvai įsirengti lauko terasas ir nepermokėti
Sutelktinio finansavimo ir tarpusavio skolinimosi platformos – ką reikia žinoti renkantis, kur investuoti
Dantų balinimas: kaip pasiekti greitų ir efektyvių rezultatų?