15min be reklamos
2023 02 07, 16:08

LKL valdybos nutarimai: pagalba treneriams ir svarstymai rungtynes rengti užsienyje

Pirmadienį įvykus LKL valdybos posėdžiui, lyga pranešė apie posėdyje priimtus nutarimus.
Rimas Kurtinaitis
Rimas Kurtinaitis / Žygimanto Gedvilos / BNS nuotr.

Keičiasi trenerių iššūkio taisyklės tvarka – nuo artėjančio turo (vasario 11 d.) treneriai rungtynėse galės dukart paprašyti teisėjų peržiūrėti abejotinas situacijas, pasinaudojant Skubios peržiūros sistema (SPS).

Pirmąjį kartą peržiūros bus galima prašyti per pirmąsias 38 rungtynių minutes imtinai. Teisė į antrąją peržiūrą įsigalios likus 2 minutėms ir ja bus galima pasinaudoti iki pat mačo pabaigos, net jei prireiktų vieno ar daugiau pratęsimų.

Visgi jei treneris neišnaudos pirmosios peržiūros per pirmąsias 38 minutes, jis neturės galimybės dukart naudotis peržiūra per paskutiniąsias 2 minutes – liks tik viena peržiūra.

Taip pat nutarta, kad į „Betsafe-LKL“ rungtynes sirgaliams ir toliau nebus galima įsinešti garsinius signalus skleidžiančios atributikos, megafonų. Visgi išimties tvarka abiejų komandų sirgalių organizuoto palaikymo grupėms į rungtynes bus leista įsinešti ir naudoti po vieną megafoną.

Atsižvelgus į Kaune vyksiantį Eurolygos finalinį ketvertą, koreguojamos „Betsafe-LKL“ pusfinalių datos. Eurolygos pusfinaliai vyks gegužės 19 d. (penktadienį), o finalai – 21 d. (sekmadienį). Pirmosios „Betsafe-LKL“ pusfinalio rungtynės buvo numatytos gegužės 19 d., tačiau priėmus pakeitimus, nuspręsta rungtynes perkelti į gegužės 20 d. (šeštadienį), o vėliau pusfinalių serijos prasitęs gegužės 22 d. (pirmadienį).

LKL Valdybos nariams posėdyje pristatyta idėja kai kurias „Betsafe-LKL“ čempionato rungtynes surengti užsienyje. LKL valdyboje tokia idėja sulaukė palaikymo, tačiau kol kas lieka neaišku, ar tokios rungtynės įvyktų jau šiame sezone, taip pat tam reikėtų gauti priimančios šalies krepšinio federacijos, FIBA pritarimus.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Reklama
Lietuvoje įmonės tvarumą supranta kitaip nei kitose Baltijos šalyse
Reklama
Periodontitas: simptomai ir faktai, kodėl nereikia bijoti jo gydymo
Reklama
Ko reikia tikram šeimos automobiliui: esmė slypi nepastebimose smulkmenose
Reklama
Intensyvėjant „Rail Baltica“ statyboms darbams ruošiasi geležinkelio tiesėjai
Parašykite atsiliepimą apie 24sek