„Donatui Sabeckiui šią savaitę bus atlikta operacija, dėl kurios krepšininkas šiame sezone neberungtyniaus, – pranešė Mažeikių klubas savo feisbuko puslapyje. – Sudėtingą riešo traumą komandos kapitonas patyrė prieš pusantros savaitės, rungtynėse su Šiaulių klubu. Linkime sveikatos!“
Mažeikių komandai šis sezonas klostosi ypač sunkiai. Sudėtyje buvo daug permainų, o 3 pergalės ir 17 nesėkmių „Betsafe-LKL“ čempionate lemia paskutinę – dešimtąją vietą.
D.Sabeckis buvo vienas svarbiausių ekipos žaidėjų.
Žaisdamas po 29 minutes jis pelnė po 8,7 taško, atliko po 5,7 rezultatyvaus perdavimo, atkovojo po 3,6 kamuolio.
32 metų 198 cm ūgio gynėjui „M Basket“ yra penktoji LKL komanda per karjerą. Jis yra atstovavęs „Šiaulių“, Prienų „CBet“, Panevėžio „7bet-Lietkabeliui“ ir Kauno „Žalgiriui“.
