2017 10 01

Lygiai tris ketvirčius su „Žalgiriu“ žaidęs „Nevėžis“ sustojo ketvirtajame kėlinyje

Kėdainių „Nevėžis“ (0-2) tris kėlinius kaip lygus su lygiu kovėsi su Kauno „Žalgiriu“ (3-1), tačiau LKL čempionai fantastiškai sužaidė ketvirtą kėlinį ir laimėjo rungtynes 77:66 (17:21, 15:17, 21:15, 24:13).
Brandonas Daviesas
Brandonas Daviesas / K.Bakūno nuotr.

„Nevėžis“ spurtu 8:0 pradėjo susitikimą, o įpusėjus pirmam kėliniui pirmavo 15:2. Atsipeikėjęs „Žalgiris“ atsakė tuo pačiu ir išlygino rezultatą (17:17).

Vis dėlto pirmoje rungtynių pusėje „Žalgiris“ nė karto nebuvo priekyje. Po dviejų kėlinių „Nevežis“ pirmavo 38:32.

„Žalgiris“ iki pertraukos pataikė vos 1 tolimą metimą iš 6, tačiau būtent dviem Artūro Milaknio tritaškiais trečiojo kėlinio pradžioje išlygino rezultatą (38:38).

Kauniečiams kiek pavyko atitrūkti – padidino persvarą iki 9 taškų (52:43), tačiau šeimininkai spurtavo 10:0 ir paskutinę trečio kėlinio minutę Mauro Veljačičius tritaškiu vėl išvedė „Nevėžį“ į priekį (53:52).

Ketvirtas kėlinys priklausė „Žalgiriui“, kuris pusę kėlinio neleido varžovams pelnyti taškų ir laimėjo atkarpą net 19:0. Rungtynių baigtis tapo aiški.

„Nevėžis“: Mauro Veljačičius 15, Justas Tamulis 14, Malcolmas Grantas ir Valerijus Lichodėjus po 8.

Žalgiris“: Artūras Milaknis 19, Vasilije Micičius (6 rez. perd.) ir Edgaras Ulanovas po 10, Antanas Kavaliauskas 8.