M.Fosterio ir M.Echodo vedamas „Rytas“ sudavė skaudų smūgį „Wolves“

Lietuvos krepšinio lygos („Betsafe-LKL“) čempionate Vilniaus derbyje „Rytas“ įveikė „Wolves“ komandą 99:83 (27:19, 23:25, 19:25, 30:14).

Rungtynes 5 taškais iš eilės pradėjo „Wolves“. „Rytas“ į tai atsakė savo spurtu 11:0 ir po to labai ilgai pirmavo, o oponentai buvo besivejančiųjų rolėje.

„Wolves“ keletą kartų pavyko išlyginti rezultatą ar net persverti jį savo naudai (38:38, 50:50, 60:59, 69:67), tačiau „Rytas“ kaskart sureaguodavo ir vėl įgydavo nedidelę persvarą.

Po 3 kėlinių rezultatas buvo lygus 69:69, o ketvirtąjį 4 taškais iš eilės pradėjo „Wolves“ (73:69). Rungtynių lūžiu tai netapo – kėlinio viduryje po Marcuso Fosterio dviejų baudos metimų ir tritaškio „Rytas“ vėl atsidūrė priekyje 81:77.

Po „Wolves“ vyriausiojo trenerio Nedo Pacevičiaus minutės pertraukėlės padėtis jo komandos naudai nepasikeitė, o M.Fosteris įmetė dar vieną tritaškį. Netrukus Martynas Echodas pridėjo baudos metimą (85:77) ir vilkų laivas ėmė skęsti.

Likus žaisti 3 minutes, po akrobatinio Arno Veličkos tritaškio paskutinę atakos akimirką ir M.Echodo dvitaškio skirtumas išaugo iki 11 taškų (90:79), o „Wolves“ po šio smūgio atsitiesti nebesugebėjo.

Daugiau nei pusę „Ryto“ taškų šį vakarą pelnė M.Fosterio (31 tšk., 7 rez. perd., 6/9 trit.) ir M.Echodo (20 tšk., 10 atk. kam.) duetas.

„Ryto“ komandai tai buvo antroji pergalė prieš oponentus šį sezoną. Lapkričio 25 d. Vilniaus derbį 84:74 laimėjo „Wolves“, o sausio 13 d. „Rytas“ revanšavosi 89:72.

Po šios pergalės „Rytas“ savo sąskaitoje turi 17 laimėjimų (4 pralaimėjimai) ir lieka antras turnyro lentelėje. „Wolves“ (15-8) lieka laipteliu žemiau.

„Rytas“: Marcusas Fosteris 31, Martynas Echodas 20 (10 atk. kam.), Arnas Velička 12, Gytis Radzevičius ir Lukas Uleckas – po 10.

„Wolves“: Jeffery Tayloras 22, Christianas Mekowulu ir Rasheedas Sulaimonas – po 12, Tre‘Shawnas Thurmanas 11, Eigirdas Žukauskas 10.