2021 01 18

M.Schilleris nuramino dėl M.Grigonio ir atskleidė, kokia yra traumuotų žaidėjų situacija

Marių Grigonį iš ritmo išmušė peršalimas, tačiau jo COVID-19 testai buvo neigiami. Tokiais žodžiais Martinas Schilleris nuramino Kauno „Žalgirio“ sirgalius po Karaliaus Mindaugo taurės rungtynių.
Martinas Schilleris
Martinas Schilleris / Eriko Ovčarenko / BNS nuotr.

Žalgiriečiai atsakomajame KMT ketvirtfinalio mače 103:77 sutriuškino Pasvalio „Pieno žvaigždes“ ir užtikrintai žengė į finalo ketvertą, bet ekipos sirgaliams nerimo sukėlė M.Grigonio situacija.

Komandos lyderis po pirmosios rungtynių pusės persirengė ir paliko areną.

Visgi po mačo kalbėjęs M.Schilleris patikino, kad 14,9 taško per susitikimą Eurolygoje renkantis krepšininkas tik peršalo, o ne susirgo koronavirusu.

„Sveikinu savo vyrus su pergale tokiu stiliumi. Gynyboje buvome labai susikaupę, ypač pirmoje rungtynių pusėje. Pirmosios penkios trečiojo kėlinio minutės nebuvo tokios geros, bet džiaugiuosi, kad nuo suolo išėję žaidėjai sugrąžino mums intensyvumą.

Marius Grigonis serga, tad turėjome situaciją, kai nusprendėme išsiųsti jį namo. Jis visada rodo charakterį ir norą žaisti. Marius puikiai pradėjo rungtynes, bet tada pamatėme, kad jam geriau būtų vykti namo. Tai tik peršalimas. Jis testavosi nuo COVID-19, bet atsakymai buvo neigiami, tad tai nesusiję su COVID-19. Jam reikėjo poilsio, dėl to ir išsiuntėme jį namo“, – sirgalius ramino M.Schilleris.

Austras po pergalės pasidalino žiniomis ir apie traumuotus „Žalgirio“ krepšininkus Steve'ą Vasturią ir Patricio Garino.

„Abu jie juda į priekį. Abu jie po truputį žengia į aikštę ir ima treniruotis individualiai. Steve'ui sekasi šiek tiek geriau nei Patricio, bet tai viskas, ką galiu pasakyti. Nežinome, kada jie gali sugrįžti į aikštę ir prisijungti prie komandinių treniruočių. Bet tai – jau žingsnis į priekį, nes jie bent jau gali treniruotis individualiai“, – optimistiška gaida užbaigė M.Schilleris.

Artimiausias rungtynes „Žalgiris“ žais penktadienį, kai namuose Eurolygos susitikime priims Pirėjo „Olympiakos“ klubą.

Vasarinių padangų sezonas: kur rasti geriausią kainos ir kokybės santykį?
Pranešimas apie prašymų dėl triukšmo mažinimo priemonių įgyvendinimo išlaidų kompensavimo priėmimą
Atėjo metas apsitverti sklypą: specialistų patarimai