15min be reklamos
2022 10 06, 13:41

„Maccabi“ siūlomi „nuodai“ ir kitų „Žalgirio“ varžovų sudėčių apžvalga su T.Saboniu

Naujojo Eurolygos sezono uždanga pakils jau ketvirtadienį, o prie starto linijos reguliariojo sezono maratone stoja 18 klubų. Daugelio nuomone turnyro konkurencingumas be suspenduotų agresorės Rusijos klubų ne tik nesumažėjo, bet tik dar labiau išaugo.
Kazys Maksvytis ir Tautvydas Sabonis
Kazys Maksvytis ir Tautvydas Sabonis / LKL.lt nuotr.

Kauno „Žalgiris“ savo reguliariojo sezono maratoną pradės nuo stotelės Tel Avive, kur ketvirtadienio vakarą susitiks su vietos „Maccabi“. Prieš kelionę į Izraelį įžvalgomis apie visus žalgiriečių varžovų sudėtis tinklalaidėje „Žalgiris Insider“ su krepšinio komentatoriumi Ryčiu Kazlausku dalijosi žaliai baltų trenerių štabo atstovas Tautvydas Sabonis.

VIDEO: „Maccabi“ siūlomi „nuodai“ ir kitų „Žalgirio“ varžovų sudėčių apžvalga su T.Saboniu

„Sunku pasakyti, kaip atrodys „Maccabi“ komanda, reikia pasižiūrėti, kaip jie visi kartu susižais. W.Baldwinas, L.Brownas, turėjęs gerą vasarą, B.Colsonas, D.Hilliardas, A.Hollinsas, tas pats J.DiBartolomeo – gal kartais jiems reikės daugiau kamuolių? Iš kitos pusės gerai, kad šioje sudėtyje nei „penktiems“, nei „ketvirtiems“ numeriams nereikia skirti daug kamuolių. Visas jų žaidimas suksis per „pikenrolus“, per mažiukus. Aukštaūgiai turės daryti tik jiems skirtas pagalbines užduotis. Kaip bebūtų, „Maccabi“ turi daug įvairių opcijų“, – tikino T.Sabonis.

Tel Avivo ir Kauno klubai sudėtyje įvykdė savotišką kryžminę rokiruotę. „Žalgirį“ papildė buvęs „Maccabi“ įžaidėjas Keenanas Evansas, o iš Lietuvos į Izraelyje karjeros kryptį pakeitė aukštaūgis Joshas Nebo. Praėjusiame sezone su Eurolygoje debiutavusiu J.Nebo treniruotėse dirbęs T.Sabonis kalbėjo apie vidurio puolėjo vaidmenį naujojo komandoje.

„Mūsų sudėtyje praėjusiais metais iš J.Nebo norėjome daugiau pozicijos baudos aikštelėje užsiėmimo, ypač prieš varžovų „switch all“ gynybą, kad galėtume įmesti jam kamuolius. Manau, kad „Maccabi“ klube jam bus tokių situacijų – vis tiek jis turi aukštą ir atletišką kūną. Per rungtynes jis gaus kelis perdavimus, bet visas žaidimas suksis apie „Maccabi“ gynėjus, kurie darys visą darbą. J.Nebo reiks laukti savo momento, sulaukti perdavimo. Jo darbas bus lengvesnis”, – aiškino treneris.

Visoje „Žalgiris Insider“ tinklalaidėje T.Sabonis kalbėjo ir apie likusias Eurolygos komandas, o tik prenumeratoriams skirtoje dalyje atsakė į gausybę sirgalių užduotų klausimų.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie 24sek