Karštas vasaros pasiūlymas! Prenumerata visai vasarai tik - 1,49 Eur.
Išbandyti
2009 12 23

„Man Sound“ balsų ansamblis: nuo folkloro iki R&B

Šventiniame Lietuvos nacionalinės filharmonijos koncertų cikle „Kalėdų muzikos savaitė“ gruodžio 29 d., antradienį, 19 val. viešės vokalinis vyrų sekstetas „Man Sound“. Ne pirmą kartą Lietuvoje koncertuosiantis a cappella ansamblis iš Ukrainos šį kartą pristatys nuotaikingą ir džiazo ritmais pulsuojančią programą: slavų liaudies dainų aranžuotes džiazo stiliumi bei džiazo, populiariosios muzikos ir ritmenbliuzo muzikantų George’o Bensono ir Alo Jarreau kūrybą.
Ansamblis „Man Sound“
Ansamblis „Man Sound“ / M. Raškovskio nuotr.

„Man Sound“ balsų ansamblis klausytojus pavergia profesionalumu, ansamblio balsų pločiu ir tembrine įvairove, slaviška ekspresija bei temperamentu ir tiesiog natūraliu bendravimu su publika, be jokios distancijos.

Nors „ManSound“ dažniausiai įvardijamas kaip džiazo ansamblis, jo repertuarą sudaro kuo įvairiausia muzika: etaloniniai džiazo kūriniai (George’o Gershwino, Stevie’o Wonderio, George’o Bensono), afroamerikietiška soul ir gospel muzika, „The Beatles“ šedevrai, Adriano Celentano ir Andrea Bocelli hitai, žinomiausias amerikiečių miuziklų repertuaras ir slaviškas folkloras bei išradingos jo džiazo aranžuotės, dažniausiai atliktos buvusio grupės vadovo Vladimiro Michnoveckio.

Vokaliniam sekstetui „Man Sound“ 1994 m. susiburti pasiūlė kompozitorius ir aranžuotojas Vladimiras Michnoveckis. Šeši profesionalai – Kijevo konservatorijos ir Kultūros instituto absolventai po metų repeticijų pasirodė keliuose Europos džiazo festivaliuose ir netrukus išvyko poros mėnesių gastrolių po džiazo lopšį ir meką – JAV, keturiose Vakarų pakrantės valstijose surengdami dešimtis koncertų.

A cappella ansamblis aktyviai koncertuoja tiek Rytuose, tiek Vakaruose: Ukrainoje, Rusijoje, Gruzijoje, Moldovoje, Kazachstane, Baltarusijoje, taip pat ir Prancūzijoje, Olandijoje, Vokietijoje, Austrijoje, Šveicarijoje, Italijoje ir JAV. Tarp ryškiausių jų prizų galima paminėti Wardo Swingle’o – garsaus ansamblio „The Swingle Singers“ įkūrėjo – apdovanojimą (džiazo kategorijoje), gautą nurungus grupes iš dar aštuonių Europos šalių bei JAV.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Reklama
Geriausia investicija – rūpinimasis savo sveikata
Reklama
Leiskite sau pasijusti geriau
Reklama
„Huawei Watch Fit 3“ – laikrodis, skatinantis pozityvius sveikatos įpročius
Reklama
Pekla ar gyvybės pradžia? Atskleidė, kaip kiekvienas grožio entuziastas gali prisidėti prie pelkių išsaugojimo
Užsisakykite
15min naujienlaiškius