15min be reklamos
2022 12 02, 11:38

Mažeikių klubas atsisveikino su Jonu Vainausku

„7bet-NKL“ rungtyniaujanti Mažeikių „M Basket“ komanda paskelbė, kad atsisveikina su sporto direktoriumi Jonu Vainausku.

Jonas Vainauskas šias pareigas užėmė 10 mėnesių, nuo šių metų vasario mėnesio. Klube jo pareigas perims „M Basket“ krepšininkas 37-erių Artūras Jomantas, kuris šį sezoną sugrįžo į komandą.

Prieš tai J.Vainauskas Lietuvoje dirbo Panevėžio „7bet-Lietkabelyje“, kai taip pat sporto direktoriaus pareigas užėmė 2018 metais. Anksčiau J.Vainauskas ilgą laiką darbavosi tuometiniame Vilniaus „Lietuvos ryte“.

Mažeikių klubas taip pat pranešė, kad atsisveikina su fizinio parengimo treneriu Tomu Muniu. Jis išvyko dirbti į Indonezijos klubą.

„Klubą anksčiau nei planuota paliko fizinio rengimo treneris Tomas Munius, kurio kontraktą, pagal jame numatytas sąlygas, išpirko Indonezijos krepšinio komanda, – teigė Mažeikių komandos direktorius Arūnas Liškus. – Tiesa, mes tam ruošėmės, tik viskas įvyko šiek tiek anksčiau nei planuota. Nuo pat pasirengimo starto, Tomas ruošė sau pamainą. Iš anksto buvo suplanuota, kad Tomas paruoš mums vietinį specialistą, kuris galės ilgus metus rūpintis mūsų krepšininkų fiziniu rengimu. Atletinio rengimo trenerio poziciją klube perima Dovydas Daubaris.

Kartu su Tomu, mūsų klubas atsisveikina ir su sporto direktoriumi Jonu Vainausku. Jonas įnešė daug patirties ir profesionalumo mūsų klubui, už tai esame jam labai dėkingi. Sporto direktoriaus poziciją klube perima krepšininkas Artūras Jomantas. Artūras jau kurį laiką dalinai dirbo šį darbą ir buvo ruošiamas tam. Klubo strategija buvo savo gretose turėti kuo daugiau vietinių žmonių, tad šia linkme ir judame. Dar kartą dėkoju Jonui Vainauskui ir Tomui Muniui už atsidavimą ir nepriekaištingą darbą mūsų krepšinio komandai, klubui ir Mažeikių miestui.“

Mažeikių komanda „7bet-NKL“ yra iškovojusi 9 pergales ir patyrusi 8 nesėkmes.

VIDEO: PIKENROLAS: D.Maskoliūno šposai su L.Kleiza, „Žalgirio“ pasiūlymas ir rinktinės pamokos

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie 24sek