TIESAI REIKIA TAVO PALAIKYMO PRISIDĖK
Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą

Milijonas žalių – baltų

Šaltinis: Partnerio turinys
Projekto partnerio inicijuotas ir parengtas turinys, turinio kontrolė – partnerio rankose
0
A A

Kauno „Žalgiris“ pradėjo precedento istorijoje neturinčią kampaniją – pasaulinį fanų surašymą. Jo metu patvirtinti savo draugystę su klubu ir gauti unikalų fano numerį kviečiami visi krepšinio fanai, kuriame planetos kampelyje jie begyventų. Tam, kad laikytų save tikru fanu visiškai nereikia šalikų ar vėliavų kolekcijos, abonemento „Žalgirio“ arenoje ar kelionių į išvykos rungtynes. Užtenka vienintelio momento, kai prie ekrano gniaužėsi rankos ir drebėjo širdis po komandos pergalės.

Kauno gatvėse jau vakar kursavo „Žalgirio“ autobusas, kuris vežė kauniečius it paprastas maršrutinis. Su papildoma pramoga – vietoje bilieto buvo pasiūlyta užsiregistruoti kampanijos interneto puslapyje zaliabalta.lt. Ir jau per pirmąsias valandas tokių fanų atsirado virš tūkstančio.

Kuo neabejojo autobusą nuo arenos palydėjęs klubo prezidentas Paulius Motiejūnas.

Kaip jums atrodo, kiek „Žalgiris“ turi fanų?

– Kai darėme apklausą, nustatėme, kad mus palaiko 60 procentų Lietuvos gyventojų. Bet žinot, kaip būna su tais fanais – kai komanda laimi, tada visi yra jos sirgaliais. O kai blogiau – tada prityla. Nors, esu tikras, ir toliau ją remia, išgyvena dėl jos. Tada, kai komanda buvo duobėje, kai mus smaugė finansinės problemos, tada aš pamačiau, kokie gali būti tikrieji komandos fanai – jie nešė pinigus, laužė galvas, kaip kitaip mums padėti.

Žinoma, dabar, su šiuo projektu, sužinosime tiksliau, kiek yra tokių, kurie su mumis visada ir visur. Nors esu tikras, kad tai tik aisbergo viršūnė – juk yra daugybė žmonių, kurie gal ir neužsirašys, gal jiems tai mažiau svarbu, tačiau vis tiek serga už „Žalgirį“.

Ar esat sutikęs Žalgirio fanų tokiose pasaulio vietose, kad ir pats nustebot?

– Kiekvienos kelionės su komanda metu. Kur benuvažiuosi, visuomet randi ir tokių, kurie tik yra girdėję, ir tokių, kurie domisi, seka naujienas. Žinoma, bepigu mums, kai turime tokią vizitinę kortelę kaip Arvydas Sabonis. Jis po visą pasaulį yra išnešiojęs Lietuvą kaip krepšinio šalį, „Žalgirį“ – kaip Lietuvos klubą, žalia-baltą – kaip mūsų spalvą.

Kaip manot, ar užsirašys fanais praeityje žaidę legionieriai – Edney, Zidekas, Whatley, Arapovicius, Brownas?

– Jeigu tik informacija apie kampaniją juos pasieks – savaime suprantama. Jie daugiau nei fanai, jie jaučiasi komandos dalimi, juk jie žaidė, laimėjo svarbias pergales. Tiek „Žalgiriui“, tiek sau patiems. O žaidimas „Žalgiryje“ – tai tarsi antspaudas, kurį užsidedi ant savo karjeros, ir kuris verčia tave nuolat pasidomėti, o kaip sekasi komandai, o kaip su ja šiandien. Mes palaikom su jais ryšius, bendraujam, todėl esu tikras, kad ir jiems bus smagu pasiskelbti „Žalgirio“ fanais.

Jūs pats nuo kelių metų save laikot Žalgirio fanu?

– Nuo septynerių. Kai pirmą kartą senelis nusivedė į Halę.

Jeigu reiktų lažintis iš surašymo rezultatų, už kokį skaičių pats statytumėt?

– Man labiausiai norėtųsi už milijoną. Apvalus skaičius, gražiai skamba, be to, tiek fanų „Žalgiris“ tikrai turi, vienintelis darbas – juos visus surašyti. Ką ir pradėjome daryti.

O kaip komanda atsidėkos už milijono fanų palaikymą?

– Pergalėmis. Lietuvoje, čia net klausimų nekyla, norime laimėti viską. Eurolygoje – dar kalbėsimės su Šarūnų Jasikevičiumi, sversim mūsų galimybes, tada nubrėšime tikslus. Komanda jau suformuota, todėl tai ilgai netruks.

Be šitos padėkos, esam sumanę ir kitų dalykų. Sakykim, mūsų surašymo partneris yra sugalvojęs... Ne, geriau nesakysiu, tiesiog, kai susirašiusių skaičius peršoks pirmą dešimtį tūkstančių, nueikit patys į svetainę www.zaliabalta.lt ir patys pamatysit, kas laukia.

Žodžiu, kiekvienam fanui galiu pasakyti – tu tik mus palaikyk, sirk už mus, o mes žaisime ir atiduosim visas jėgas. „Žalgiriui“ reikia tavęs!

Pasaulinis „Žalgirio“ fanų surašymas vyksta www.zaliabalta.lt, kur galima ne tik užsiregistruoti ir laimėti klubo bei jo rėmėjų dovanų, bet ir pamatyti, kokioje Lietuvos ar pasaulio vietoje fanų užsirašė daugiausiai. Tarp numatytų dovanų – bendros treniruotės su žalgiriečiais, kvietimai į varžybas, skrydžiai oro balionais, vakarienės su treneriais ir kelionės į „Eurolygos“ išvykas. Fanus surašo pats Kauno „Žalgirio“ klubas, o surašymą palaiko „Utenos alus“.

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Sužinokite daugiau
Parašykite atsiliepimą apie 24sek