2016 10 16

Naują ginklą pristatęs Utenos „Juventus“ krito Klaipėdoje

Sekmadienį LKL rungtynėse Klaipėdoje vietos „Neptūnas“ 75:60 (20:13, 18:12, 13:20, 22:15) nugalėjo Utenos „Juventus“ ir pratęsė pergalių seriją.
Martynas Mažeika
Martynas Mažeika / Karolio Bakūno nuotr.

Prieš šias rungtynes Utenos klubo priekinę liniją sustiprino vidurio puolėjas Ovidijus Galdikas. Debiutinėse rungtynėse Utenos klube aukštaūgis pelnė 5 taškus.

Klaipėdos klubas užtikrintai pradėjo rungtynes ir pirmavo 10:3, tačiau uteniškiai greitai pavijo varžovus. „Neptūnas“ vis dar turėjo iniciatyvą savo rankose ir jos nepaleido tris kėlinius.

Prie to daug prisidėjo komandos kapitonas Martynas Mažeika, kuris jau pirmoje rungtynių pusėje pelnė 13 taškų (iš viso – 19).

Trečio kėlinio pabaigoje uteniškiams pavyko sugrąžinti intrigą ir sumažinti skirtumą iki 6 taškų. Visgi lemiamajame kėlinyje šeimininkai spurtavo 14:0 ir šventė pergalę.

Utenos ekipoje rezultatyviausias buvo neseniai komandą papildęs Valdas Vasylius, pelnęs 15 taškų.

Šiose rungtynėse Klaipėdos klubas vertėsi be Arvydo Šikšniaus.

Utenos klubui negalėjo padėti Gytis Sirutavičius, o Arminas Urbutis sužaidė 10 minučių ir patyrė traumą.

Po nesėkmingo sezono starto Klaipėdos ekipai tai buvo jau trečia pergalė iš eilės.

Penktą pralaimėjimą patyręs Utenos klubas rikiuojasi devintas.

„Neptūnas“: M.Mažeika 19 (8 atk. Kam.), M.Girdžiūnas 13, V.Šarakauskas 11, J.Grantas 8.

„Juventus“: V.Vasylius 15, V.Šulskis 12, D.Bičkauskias 11, V.Čepukaitis 7.