2 už 1 kainą. Vieną prenumeratą perkate, antrą dovanojate!
Prenumeruoti

Nauji vėjai sostinėje: keičiasi „Ryto“ jaunimo programos vadovas

Sostinėje – atsinaujinimas: „Ryto“ jaunimo programa turi naują vadovą. Šias pareigas pastaruosius metus užėmusį Mindaugą Noreiką keičia Matas Urbonas, rašoma sostinės klubo pranešime spaudai.
Vilniaus „Ryto“ jaunimas
Vilniaus „Ryto“ jaunimas / nuotr. rytasvilnius.lt

Dvejus pastaruosius sezonus Vilniaus „Ryto“ jaunimo programai vadovavusio Mindaugo Noreikos sutartis su sostinės klubu baigėsi.

Andriaus Šležo treniruojamas „Rytas-2“ 2022–2023 m. pirmą kartą pateko tarp 8 stipriausių Nacionalinės krepšinio lygos (NKL) komandų.

Tuo metu Karolio Čyžiaus treniruojama „Rytas-MRU“ komanda 2022–2023 m. pirmą kartą iškovojo Regionų krepšinio lygos (RKL) medalius. B diviziono vicečempionais tapę sostinės krepšininkai pelnė kelialapį į A divizioną.

Be to, 2023 m. pavasarį pirmą kartą surengtame FIBA Čempionų lygos turnyre „Rytas Junior“ ekipa iškovojo bronzos medalius.

Pasibaigus sutarčiai su „Ryto“ klubu, M.Noreika koncentruosis į darbus Sostinės krepšinio mokykloje (SKM), kurioje eina direktoriaus pareigas ir yra pagrindinis 2009 m. kartos vaikinų treneris.

„Ačiū „Rytui“ už suteiktą galimybę realizuoti savo idėjas, - sakė M.Noreika. - Linkiu jaunimo programai kuo didžiausios sėkmės – toliau seksiu ir palaikysiu. Kaip ir iki šiol, dirbdamas SKM organizacijoje toliau rūpinsiuosi sostinės jaunimo krepšiniu, jo tobulėjimu ir sieksiu vienybės jausmo.“

Vilniaus „Ryto“ direktorius Jaroslavas Latušinskis dėkojo M.Noreikai už per šiuos metus pasiektą įdirbį ugdant jaunuosius krepšininkus „Ryto“ piramidėje: „Džiaugiamės ne tik turėję Mindaugą savo organizacijoje, bet ir tuo, kad jis dabar galės skirti laiką vienos pagrindinių krepšinio akademijos vystymui Lietuvoje, kuri yra neatsiejama „Ryto“ organizacijos dalis.

Mūsų organizacijoje stengsimės ugdyti ne tik krepšininkus, bet ir specialistus, kurie turi potencialo ryškiai prisidėti prie Vilniaus krepšinio ateities. Būtent toks yra naujasis jaunimo programos vadovas Matas Urbonas, kuris visą savo laiką galės skirti jaunų talentų paieškai ir integravimui į „Ryto“ piramidę.“

Matas Urbonas nėra naujokas sostinės krepšinio organizacijoje – Vilniaus „Ryto“ komandoje jis darbuojasi nuo 2020 m. pabaigos.

Skauto funkcijas atlikęs ir kartu su Donatu Zavacku Vilniaus krepšinio klubo komplektacijos darbus vykdęs vilnietis jau praėjusiame sezone darbavosi kartu su M.Noreika, o nuo dabar dar didesnį dėmesį skirs klubo jaunimo struktūros formavimo ir sisteminimo procesams.

„Esu dėkingas klubui už parodytą pasitikėjimą, – sako M.Urbonas. –Noreika atliko sunkų darbą, ieškodamas geriausių įmanomų struktūrinių ir sisteminių sprendimų, kurių rezultatus jau matėme ir matysime dar keletą metų. Vis dėlto artėjantys sezonai bus kupini iššūkių ne tik mums, bet ir visoms kitoms Lietuvos jaunimo programoms. Dėl pasikeitusių tendencijų, JAV studentų krepšinyje atliktų pokyčių ir į aukštesnį lygį išleistų krepšininkų, būsime gerokai jaunesni, mažiau patyrę, bet tuo pačiu turėsime būti alkanesni.“

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Reklama
Testas. Ar jūsų namai saugūs? Pasitikrinkite savo žinias ir laimėkite prizą!
Reklama
Klausos sutrikimams spręsti – unikali technologija ir „nematomi“ klausos aparatėliai
Reklama
Dantų implantacija: ar verta investuoti į savo šypseną?
Reklama
Keliautojas ekstremalas Karolis Mieliauskas: ekspedicijose kas nors iš komandos narių visuomet peršąla ar kokia infekcija užsikrečia, o aš vis „išsisuku“
Parašykite atsiliepimą apie 24sek