Dabar populiaru
Publikuota: 2019 rugsėjo 17d. 16:45

Nelaimė pasaulio čempionate – komoje esančiam lietuviui prašoma pagalbos

Lietuvos rinktinės sirgaliai
Žygimanto Gedvilos / 15min nuotr. / Lietuvos rinktinės sirgaliai

Pasaulio krepšinio čempionatas Kinijoje baigėsi, bet Pekino ligoninėje liko vienas ištikimiausių Lietuvos rinktinės sirgalių.

15min redakcija sulaukė Lietuvos rinktinės sirgalių laiško, kuriuo prašoma pagalbos Kinijoje insultą patyrusiam ir Pekine gydomam aistruoliui.

Jis palaikė Lietuvos rinktinę per visus mačus Donguane ir Nankine, o rinktinei iškritus iš pasaulio čempionato su kitais bendraminčiais keliavo apžiūrėti Didžiosios kinų sienos, kai ekskursijos metu pasijuto silpnai.

Pateikiame Lietuvos rinktinės sirgalių pagalbos šauksmą, kuriuo norima suteikti paramos bendražygiui.

„Ką tik praūžė krepšinio karštinė – Kinijoje baigėsi pasaulio čempionatas. Deja, ne visiems jis baigėsi gerai, – rašoma Lietuvos rinktinės sirgalių pasirašytame laiške. – Rugsėjo 13-osios popietę mūsų bičiulį, krepšinio sirgalių, šeimos žmogų Andrių Radzevičių Pekine ištiko insultas. Todėl prašome visų krepšinio aistruolių, draugų, artimųjų, geros valios žmonių – visos mūsų galinčios ir mokančios susivienyti visuomenės pagalbos.

Andrius buvo skubiai pristatytas į ligoninę (Peking Union Medical College Hospital). Atlikus tyrimus ir įvykus gydytojų konsiliumui nuspręsta, kad gydymo vaistais nepakanka, būtina skubi operacija. Tą patį vakarą Andrius buvo operuotas.

Šiuo metu Andrius ištiktas komos ir nuodugniai stebimas. Gydytojai nedrįsta spėti, kada Andrius atsigaus ir kiek gali užtrukti gydymas, bet mes visi viltingai tikimės paties geriausio ir kad tai įvyks kuo greičiau.

Prieš išvykdamas Andrius su bendrove „Seesam Vienna Insurance Group“ sudarė draudimo sutartį, tačiau dabar paaiškėjo, kad pagal draudimo bendrovės sąlygas insultas yra lėtinė liga, todėl kompensuojama suma – iki 7000 eurų. Šios sumos pakako tik pirminei apžiūrai, tyrimams ir operacijai.

Ligoninėje Andriaus vardu atidarėme sąskaitą, įnešėme pinigų, bet už kiekvieną dieną, praleistą reanimacijoje, iš jos išskaičiuojama 10 000 juanių (apie 1283 Eur). Savaitgaliais ir švenčių dienomis taikomas dvigubas tarifas. O gydymo gali prireikti kelis mėnesius.

Ligoninėje šalia Andriaus budi žmona Sigvida.

Labai tikimės, kad neliksite abejingi šiai nelaimei. Tikime, kad galite prisidėti prie Andriaus gydymo išlaidų. Kiekviena, kad ir nedidelė, auka jo šeimai labai svarbi.

Saugokite save ir artimuosius. Dėkojame Jums už supratimą ir už Jūsų paramą.

Andriaus žmonos sąskaita, kuria ji gali disponuoti Kinijoje:

Sigvida Radzeviciene

IBAN: LT613920010087631403

BIC: REVOGB21

Lėšas galima vesti ir PayPal: sigvidarad@gmail.com

Lietuvos krepšinio sirgaliai

Žygimanto Gedvilos / 15min nuotr./Lietuvos rinktinės sirgaliai
Žygimanto Gedvilos / 15min nuotr./Lietuvos rinktinės sirgaliai

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Praktiški patarimai

Gerumu dalintis gera
Skanumėlis

Dabar tu gali

Maistas

Parašykite atsiliepimą apie 24sek