Tiesiogiai
Tiesiogiai
2026-06-25 20:27

„Neptūnas“ išsaugojo bronzą nukalusį puolėją

Klaipėdos „Neptūnas“ išsaugojo Arną Beručką. Puolėjas uostamiestyje lieka dar dvejiems metams.

Vilnietis 2025-2026 m. Lietuvos krepšinio lygos sezone per rungtynes pelnė po 6,9 taško, atkovojo po 3 kamuolius, perimdavo po 1 kamuolį ir fiksavo po 6,7 naudingumo balo.

„Norime išlaikyti komandos branduolį artėjančiame sezone. Arnas savo energija gali pakeisti rungtynių tėkmę, jis duoda naudos abiejose aikštės pusėse, taip pat puikiai pažįsta trenerį, sistemą, o svarbiausia, jog Klaipėdoje jaučiasi kaip namuose. Esame laimingi išsaugoję Arną“, – dar vienu išsaugotu žaidėju džiaugėsi „Neptūno“ sporto direktorius Branko Mirkovičius.

Ketvirtose bronzinio finalo rungtynėse puolėjas sužaidė geriausią dvikovą visame sezone ir stipriai prisidėjo prie to, jog „Neptūnas“ uždarytų seriją. Toje dvikovoje A.Beručka pelnė 18 taškų (4/7 trit.), atkovojo 6 kamuolius ir surinko 18 naudingumo balų.

A.Beručka „Neptūne“ žaidžia nuo 2024 metų.

Pranešti klaidą
Sėkmingai išsiųsta
Dėkojame už praneštą klaidą