2016 01 24

„Neptūnas“ išsiliejo ant „Juventus“ krepšininkų

Nelauktą pralaimėjimą šeštadienį namuose „Šiauliams“ patyręs Klaipėdos „Neptūnas“ išsiliejo sekmadienį. Uostamiesčio klubas sutriuškino Utenos „Juventus“ klubą – 101:74 (32:18, 28:19, 17:19, 24:18).
LKL: Klaipėdos „Neptūnas“ – Utenos „Juventus“
LKL: Klaipėdos „Neptūnas“ – Utenos „Juventus“ / Algirdo Venskaus nuotr.

Jau rungtynių pradžioje „Juventus“ gavo šaltą dušą. „Neptūnas“ startavo 10:2 ir jau ketvirtąją minutę pabėgo į priekį dviženkliu skirtumu 16:6. Pirmąjį ketvirtį klaipėdiečiai laimėjo 32:18.

„Neptūnas“ puolime žaidė lyg iš vadovėlio. Per du kėlinius klaipėdiečiai pelnė net 60 taškų ir pirmavo 60:37. D.Adomaičio auklėtiniai tvirtai laikė iniciatyvą ir ketvirtąjį kėlinį pradėjo pirmaudami 77:56. Lemiamoje mačo dalyje stebuklas neįvyko.

„Neptūnas“: Danielis Ewingas 19, Martynas Mažeika 16, Arnas Butkevičius 14 (9 atk. kam.), Trentas Plaistedas 12, Donatas Zavackas 11.

„Juventus“: Laurynas Samėnas 15, Chavaughnas Lewisas 14, Spenceris Butterfieldas 12, Arminas Urbutis 11, Edgaras Želionis 10.