2020 08 27

„Neptūnas“ pasidalijo po pergalę su Ukrainos klubu

Klaipėdos „Neptūnas“ pradėjo kontrolinių rungtynių ciklą. Tomo Gaidamavičiaus auklėtiniai sužaidė dvejas rungtynes Kamjanskės „Prometey“ krepšininkais iš Ukrainos, kuriose pasidalijo po pergalę.
Simas Galdikas
Simas Galdikas / Roko Lukoševičiaus / 15min nuotr.

Abejose rungtynėse uostamiesčio ekipa vertėsi be Mato Jogėlos, Beno Griciūno ir Aido Einikio.

Pirmajame susitikime klaipėdiečiai varžovams iš Ukrainos nusileido 68:77 (21:23, 12:24, 23:13, 12:17).

Už uždarų durų Palangoje vykusiame mače svečiai spurtavo dvikovos pabaigoje. 35-ąją minutę „Neptūno“ atsilikimas siekė 5 taškus, tačiau tuomet taiklūs „Prometey“ metimai išsprendė dvikovos likimą.

„Neptūno“ gretose rezultatyviausiai rungtyniavo Evaldas Šaulys (2/4 trit., 5 atk. kam.) ir Martynas Mažeika (3/4 trit.), pelnę po 12 taškų. Džiugas Slavinskas pridėjo 11 (4 rez. perd.), Norbertas Giga (7 atk. kam.) ir Giedrius Stankevičius – po 8, o Simas Galdikas – 7 (5 atk. kam.).

Antrasis mačas baigėsi „Neptūno“ krepšininkų pergale 80:76 (15:22, 26:14, 17:21, 22:19).

Po pirmojo ketvirčio klaipėdiečiai atsiliko 7 taškais, bet reikalai ėmė keistis prieš ilgąją pertrauką, kai T.Gaidamavičiaus auklėtiniai pradėjo spurtą 12:0, kurį pratęsė ir trečiajame ketvirtyje – 48:36.

Nors svečiai bandė kabintis, tačiau pergalę iškovojo užtikrinčiau pabaigą sužaidęs „Neptūnas“.

Šiame mače klaipėdiečiai fantastiškai atakavo iš toli – tikslą pasiekė 13 tritaškių iš 28 (46,4 proc.).

„Neptūnas“: Evaldas Šaulys 24 (6/7 trit.), Martynas Mažeika ir Simas Galdikas po 10, Klaidas Metrikis 9 (3/6 trit.), Žygimantas Janavičius (6 rez. perd.) ir Norbertas Giga po 7.