Dabar populiaru
Publikuota: 2020 kovo 20d. 00:12

„Neptūno“ kapitonas kreipėsi viešu laišku: „Ką gi daryti mums?“

Simas Galdikas
Žygimanto Gedvilos / 15min nuotr. / Simas Galdikas

Klaipėdos „Neptūno“ krepšininkas Simas Galdikas viešai kreipėsi į Švietimo, mokslo ir sporto ministeriją. Viceministrei Kornelijai Tiesnesytei adresuotu laišku vidurio puolėjas aukštino sportininkų pasiekimus ir klausė, kaip gyventi koronaviruso laikotarpiu.

Štai ką rašo S.Galdikas savo laiške:

,,Gerb. Viceministre, į Jus kreipiuosi aš, Simas Galdikas, Klaipėdos krepšinio klubo ,,Neptūnas‘‘ komandos kapitonas. Kaip visiems yra žinoma ryšiumi su koronaviruso pandemija sustabdytos visos sporto varžybos bei visi renginiai.

Visi stebime, kaip Lietuvos Respublikos vadovybė sprendžia socialinius ir ekonominius šalies klausimus. Girdėjome, kad numatyta skirti milijonines lėšas pramonei ir verslo struktūroms, kad jos šiek tiek ,,amortizuotų‘‘ patiriamus ekonominius nuostolius.

Ką gi daryti mums, kurių pagrindinis darbas yra atstovauti Lietuvai pasaulio, Europos ir įvairaus lygio tarptautinėse varžybose, kovoti už Lietuvos kaip valstybės prestižą, už lietuvius kaip tautos atstovus, kurių šimtmečiais nepalaužė svetimi užkariautojai ar ilgi okupacijos ir priespaudos dešimtmečiai?

Jau nutrauktas LKL čempionatas, paskirstytos sąlyginai užimtos vietos.
Sustabdytas yra ne tik krepšinis, neteko darbo visų sporto šakų profesionalūs sportininkai, pramogų pasaulio atstovai ir kt.

Daugelis iš mūsų esame tik pradėję savo savarankišką gyvenimo kelią, sukūrę šeimas, auginame mažamečius vaikus, kreditų keliu įsigiję gyvenamuosius būstus.

Ką gi daryti mums?‘‘

Roko Lukoševičiaus / 15min nuotr./Simas Galdikas
Roko Lukoševičiaus / 15min nuotr./Simas Galdikas

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Interviu

Ypatingos

02:14
08:43

Metas rinktis

Atradimai virtuvėje

Esports namai

URBAN˙/

Parašykite atsiliepimą apie 24sek