2016 03 26

Nuostabiai rungtynes pradėjęs Vilniaus „Lietuvos rytas“ namuose sutriuškino „Pieno žvaigždes“

Vilniaus „Lietuvos rytas“ iškovojo dar vieną nesunkią pergalę „Tete-a-Tete Casino-LKL“ čempionate. Šį kartą vilniečiai namuose 95:74 (22:11, 21:21, 26:20, 26:22) įveikė Pasvalio „Pieno žvaigždes“.
Rungtynių akimirka / Luko Balandžio / 15min nuotr.

„Lietuvos rytas“ rungtynes pradėjo spurtu 8:2. Vėliau „Pieno žvaigždėms“ pabandžius pasipriešinti vilniečiai dar 7 taškais paeiliui padidino savo pranašumą iki dviženklio (18:6). Galiausiai pasvaliečiai pirmąjį kėlinį užbaigė turėdami 11 taškų deficitą (22:11).

Antrojo kėlinio metu aikštelėje įsivyravo lygybė. Nepaisant dviženklio „Lietuvos ryto“ komandos viso ketvirčio metu keitėsi rezultatyviomis atakomis ir ilgosios pertraukos metu skirtumas tarp ekipų išliko toks pats (43:32).

Pirmojoje rungtynių pusėje „Lietuvos rytas“ pirmavo ne tik pagal pelnytus taškus, bet ir pagal atšokusius kamuolius. Vilniečiai ir šioje statistinėje grafoje turėjo dviženklį pranašumą (30 prieš 20).

Trečiajam kėliniui persikėlus į antrąją pusę „Pieno žvaigždžių“ puolimas pradėjo buksuoti. Pasvalio krepšininkai net 3 minutes nesugebėjo sėkmingai užbaigti atakos. Šią sausrą taikliu tritaškiu nutraukė Ramone’as Moore’as.

Ketvirto kėlinio metu rungtynių situacija jau buvo aiški. „Pieno žvaigždės“ dar pabandė surengti sugrįžimo spurtą, tačiau jis buvo greitai numalšintas ir „Lietuvos rytas“ šventė lengvą pergalę.

„Lietuvos rytas“: Mindaugas Lukauskis 18 tšk., Kšištofas Lavrinovičius 17 tšk., 10 atk. kam., Adas Juškevičius 12 tšk., Artūras Gudaitis 11 tšk. 8 atk. kam., Deividas Gailius 9 tšk.

„Pieno žvaigždės“: Derrickas Low ir Ramone’as Moore’as po 18 tšk., Andriy Agafonovas 17 tšk.