2026-06-23 12:28

Oficialu: Kauno „Žalgiris“ atsisveikino su vienu iš trenerių

Ateinančio sezono komplektacijos darbus tęsiantis Kauno „Žalgiris“ atsisveikino su trenerių štabe dirbusiu Andrew Antelidze, – paskelbė Kauno klubas antradienį.
Andrew Antelidze
Andrew Antelidze / Eriko Ovčarenko / BNS nuotr.

Savo trenerio karjeros pradžioje 25-erių kartvelas darbavosi „Žalgirio“ jaunimo sistemoje su „Žalgiris-2“ ir „Žalgiris-3“ komandomis, o 2023–2024 m. sezono eigoje prisijungė ir prie pagrindinės komandos trenerių štabo, kuriame dirbo kaip vaizdo medžiagos analitikas bei trenerio asistentas.

Eriko Ovčarenko / BNS nuotr./Andrew Antelidze
Eriko Ovčarenko / BNS nuotr./Andrew Antelidze

Kauno „Žalgiris“ treneriui linki sėkmės ateinančiose karjeros stotelėse bei ieško papildymo į A.Antelidze vietą.

Kaip jau skelbėme anksčiau, A.Antelidzė turėtų prisidėti prie Salonikų PAOK trenerių štabo, kuriam nuo ateinančio sezono vadovaus buvęs Kauno „Žalgirio“ strategas Andrea Trinchieri.

Pranešti klaidą
Sėkmingai išsiųsta
Dėkojame už praneštą klaidą