2023 01 28

Pagaliau: Prienų „Labas Gas“ iškovojo pirmąją pergalę LKL sezone

Lietuvos krepšinio lygoje (LKL) pirmąją sezono pergalę pasiekė Prienų „Labas Gas“ (1-16) ekipa. Prieniškiai svečiuose 86:74 (28:15, 15:18, 22:19, 21:22) nukovė Panevėžio „7bet-Lietkabelis“ (10-7) krepšininkus.
Prienų „Labas GAS“ krepšininkai
Prienų „Labas GAS“ krepšininkai / LKL nuotr.

Prieniškiai atitrūko antroje pirmojo kėlinio pusėje, kai surengė spurtą 14:0 ir įgijo dviženklę persvarą (23:13).

„7bet-Lietkabelis“ vis mėgindavo priartėti, bet svečiai spurtais gesindavo gaisrus ir vis išlikdavo priekyje.

Trečiajame kėlinyje „Lietkabelis“ priartėjo iki taško (47:46), tačiau „Labas-Gas“ tuomet laimėjo atkarpą 8:0 (55:46).

Ketvirtajame kėlinyje komandas vėl skyrė tik trys taškai (74:71), Kyanas Andersonas šešiais taškais truktelėjo „Labas Gas“ ir grąžino svečiams apčiuopiamą persvarą (80:71).

„7bet-Lietkabelis“ treneris Nenadas Čanakas užsidirbino dvi technines pražangas ir buvo priverstas palikti aikštelę, o prieniškiai nužingsniavo iki pirmosios sezono pergalės.

Lemiamu metu žibėjęs K.Andersonas pelnė 20 taškų (4/6 dvit., 2/4 trit., 6/6 baud.), ir atliko 3 rezultatyvius perdavimus.

Tuo tarpu Panevėžio ekipos lyderis Jamelas Morrisas per 22 minutes prametė visus aštuonis metimus ir rungtynes baigė be taškų.

„7bet-Lietkabelis“ krito net ir laimėjęs kovą dėl kamuolių (42:22), atlikęs gerokai daugiau rezultatyvių perdavimų (22:14) bei solidžiai atakavęs iš toli – 14/34, 42 procentai. Ties perimetru solidūs buvo ir prieniškiai – 10/21, 48 procentų taiklumas.

„Labas Gas“ laimėjo pirmą kartą po šešiolikos pralaimėjimų paeiliui, tačiau iš paskutinės vietos nepakyla, o Panevėžio klubas LKL smuktelėjo į penktąją poziciją.

„7bet-Lietkabelis“: Gediminas Orelikas 20 (4/8 tritaškių, 10 atk. kam., 3 rez. perd.), Vytenis Lipkevičius 17 (4/6 tritaškių, 7 atk. kam.), Stefanas Peno 11 (3/5 tritaškių, 5 atk. kam.), Kristianas Kullamae 8 (5 atk. kam., 6 rez. perd., 5 klaidos).

„Labas Gas“: Jamilas Wilsonas (3/3 tritaškių, 7 atk. kam., 6 klaidos) ir Kyanas Andersonas po 20, Justinas Jogminas 13 (8 atk. kam.), Robertas Keliačius 11, Darius Tarvydas 10.

Benediktas Vanagas: stipriai išprakaitavus geriant vien vandenį kenčia kūno produktyvumas – trūksta energijos, sunku susikoncentruoti, darai klaidas