2023 02 06

Pareiškimas Alytuje: „Wolves“ skėlė antausį „Žalgiriui“

Alytaus „Wolves“ (13-5) ekipa namuose po itin atkaklios kovos 80:75 (23:17, 16:16, 19:19, 22:23) nugalėjo Kauno „Žalgirį“ (15-3).
Adas Juškevičius
Adas Juškevičius / nuotr. LKL.lt

Po pirmos rungtynių pusės Ado Juškevičiaus į priekį vedami „Wolves“ buvo priekyje 6 taškais – 39:33.

Edgaras Ulanovas per pertrauką akcentavo agresyvumo stoką ir varžovų tritaškius – vien A.Juškevičius buvo pataikęs keturis tolimus metimus per du kėlinius.

Trečiajame kėlinyje Alytaus komanda buvo priekyje jau 14 taškų skirtumu, tačiau persvarą išlaikyti sekėsi gana sunkiai – ketvirtojo ketvirčio pradžioje „Wolves“ pirmavo jau tik keturiais taškeliais (61:57).

Likus žaisti keturias minutes, „Žalgiris“ pirmą kartą po itin ilgos pertraukos išsiveržė į priekį vienu tašku. Nuo tada svarstyklės ėmė svirti tai į vieną, tai į kitą pusę.

Laikrodžiui ėmus skaičiuoti paskutines dvi minutes, Kristupas Žemaitis smeigė itin svarbų tritaškį (75:70). Šios persvaros „Wolves“ taip ir neiššvaistė.

nuotr. LKL.lt/Ahmadas Caveris

Ahmadas Caveris suvertė net 26 taškus (9/11 dvit., 1/3 trit.), Adas Juškevičius pridėjo 19 (5/8 trit.). Vienas svarbiausių „Wolves“ žaidėjų Jeffery Tayloras komandai nepadėjo dėl traumos.

„Žalgiryje“ dviženklį taškų skaičių rinko tik Lukas Lekavičius – pelnė 16.

Kauniečiai pralaimėjo jau penktas rungtynes iš eilės, skaičiuojant tiek LKL, tiek Eurolygos turnyrus.

„Wolves“: A.Caveris 26, A.Juškevičius 19, E.Žukauskas 12, M.Delia 6.

„Žalgiris“: L.Lekavičius 16, K.Hayesas, R.Šmitas, L.Birutis, I.Brazdeikis ir E.Ulanovas po 8.