2017 04 17

Pasvalio krepšininkai Utenoje nubaudė „Juventus“

Penki žaidėjai pelnė dviženkles taškų sumas Pasvalio „Pieno žvaigždžių“ komandai (15-18) ir ji rezultatyviose LKL rungtynėse Utenoje pranoko „Juventus“ (17-16) klubą.
Andriy Agafonov
Andrejus Agafonovas / Juliaus Kalinsko / 15min nuotr.

Pasvalio komanda buvo stipresnė Utenoje 97:91 (26:21, 27:24, 17:25, 27:21).

Antano Sireikos treniruojami Utenos krepšininkai Velykas pasitiko puikios nuotaikos, nes šeštadienį Vilniuje įveikė antroje vietoje žengiantį Vilniaus „Lietuvos rytą“.

Iki tol šį sezoną vykusiose trejose LKL tarpusavio rungtynėse „Juventus“ įveikdavo Ramūno Cvirkos treniruojamas „Pieno žvaigždes“. Bet pirmadienį Pasvalio krepšininkai šeimininkavo Utenoje ir jau antrajame kėlinyje buvo sukaupę 16 taškų persvarą (45:29).

Nors „Juventus“ trečiajame kėlinyje buvo įsiveržusi į priekį dviem taškais, o ketvirtajame kėlinyje lipo ant kulnų svečiams, mačo pabaigoje tiksliau žaidė „Pieno žvaigždės“.

Po šios pergalės „Pieno žvaigždės“ liko septintoje vietoje, bet jau tik dviem pergalėmis atsilieka nuo „Juventus“, kuri po pralaimėjimo namie smuktelėjo į šeštąją poziciją.

„Juventus“: Jamaras Diggsas 19, Dovis Bičkauskis ir Dainius Šalenga po 15, Valdas Vasylius 11, Vaidas Čepukaitis 10.

„Pieno žvaigždės“: Evaldas Žabas 16, Osvaldas Olisevičius 15, Justas Tamulis ir Egidijus Dimša po 13, Karolis Babkauskas 11, Derrickas Low ir Nikita Balašovas po 9.