2017 12 09

„Pieno žvaigždės“ iššvaistė milžinišką persvarą, bet įveikė „Nevėžį“

Lietuvos krepšinio lygoje (LKL) Pasvalio „Pieno žvaigždės“ (6-8) rezultatu 82:75 (29:9, 22:32, 12:13, 19:21) įveikė Kėdainių „Nevėžį“ (3-10).
Tomas Lekūnas
Tomas Lekūnas / Žygimanto Gedvilos / BNS nuotr.

Rungtynių pradžia intrigos nežadėjo – pasvaliečiai dar pirmajame kėlinyje įgijo 21 taško persvarą (27:6), tačiau „Nevėžis“ sugebėjo ištirpdyti milžinišką deficitą.

Likus kiek daugiau nei trims minutėms komandas skyrė vos du taškai (72:70), tačiau spurtą surengusios „Pieno žvaigždės“ greitai nutolo (79:72).

Kėdainiečiams tai buvo jau šeštasis pralaimėjimas iš eilės.

„Pieno žvaigždės“: Trevonas Hughesas 17, Viačeslavas Bobrovas 13, Tomas Lekūnas, Artūras Ausėjas ir Steponas Babrauskas po 11.

„Nevėžis“: Gabrielius Maldūnas 14, Valerijus Lichodejus ir Jamesas Woodardas po 12, Justas Tamulis ir Rytis Juknevičius po 10.