Net 700 filmų žiūrėkite nemokamai. ŽMONĖS Cinema
Išbandyti
Prenumeratoriai žino daugiau. Prenumerata vos už 1,00 Eur!
Prenumeruoti
2019 08 29

Pirma Lietuvos rinktinės treniruotė Kinijoje – salę parūpino Jonas Kazlauskas

Lietuvos vyrų krepšinio rinktinė ketvirtadienį surengė pirmąją treniruotę Donguane. Tiesa, ne oficialioje treniruočių salėje. Pagal čempionato taisykles, šiame mieste vyksiančiose pirmenybėse oficialios treniruotės prasidės rugpjūčio 30 dieną, todėl šiandien krepšininkai sportavo Kinijos čempionų, Guangdongo „Southern Tigers“ treniruočių bazėje. Šį klubą praeityje treniravo Jonas Kazlauskas, o šiuo metu fizinio rengimo treneriu dirba Sigitas Kavaliauskas, o klubo jaunimo sistemoje dirba Egidijus Ženevičius ir Paulius Juodis.
Jonas Valančiūnas
Jonas Valančiūnas / krepsinionamai nuotr.

„Smagu matyti rinktinę salėje, kurioje dirbame su kinais. Džiaugiamės, kad rinktinė yra čia, labai smagu išvysti matytus veidus. Vienareikšmiškai, didžiausias indėlis yra Jono Kazlausko, kad rinktinė gali sportuoti šioje salėje. Jis dirbo šioje komandoje ne vieną sezoną ir yra gerbiamas visoje Kinijoje, o ši komanda ypač jį myli. Jis labai daug padėjo tiek žaidėjams individualiai, tiek pačiam klubui. Jo indėlis didžiausias, kad galima sportuoti šioje salėje“, – sakė Sigitas Kavaliauskas.

Kinijos čempionų klubas turi puikią treniruočių bazę, kurioje yra dvi krepšinio aikštelės, treniruoklių salė, 25 metrų ilgio baseinas, masažinės vonios, susirinkimų ir vaizdo peržiūrų kambarys.

VIDEO: Pirmoji vyrų rinktinės treniruotė Kinijoje - čia dirbančių lietuvių trenerių apsuptyje

„Tikrai to nesitikėjau atvažiuodamas į Kiniją ir sąlygos yra tokios, kad smagu dirbti ir norisi dirbti. Lygiai taip pat ir žaidėjams, jie atvažiuoja iš NBA, legionieriai visi patenkinti. Esu anksčiau minėjęs, kad čia yra išskirtinė komanda, ne visos komandos turi tokias sąlygas. Savininkas padarė šitą salę vien tik komandai, investavo savo pinigus ir pastatė šią treniruočių bazę savo žaidėjams. Tai tikriausiai parodo, kiek jis tikisi iš krepšinio, kiek jį myli ir kiek atiduoda žaidėjams“, – teigė S.Kavaliauskas.

Pasak trenerio, nors dideliame mieste susidomėjimas čempionatu nublanksta, jis įsitikinęs, kad pirmenybės bus suorganizuotos puikiai.

„Didelis miestas, susidomėjimas čempionatu yra, bet labai smarkiai nesijaučia. Manau, žmonių vis tiek susirinks. Tie, kas domisi krepšiniu, žino ir laukia. Gal iš kitų sričių mažiau žino apie čempionatą, bet manau, kad visas renginys bus aukščiausio lygio“, – pasakojo treneris.

Lietuvos vyrų rinktinė pasaulio krepšinio čempionatą pradės rugsėjo 1 dieną, 14 valandą 30 minučių, dvikova su Senegalo rinktine, kuri taip pat vakar atvyko į viešbutį. Rugsėjo 3 dieną tuo pačiu metu vyks rungtynės su Kanada, o grupės kovas lietuviai baigs rugsėjo 5 dieną dvikova su Australija, kuri šiandien atvyko į Donguaną.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Reklama
Būsto draudimas Lietuvoje: pokytis iš „nerūpi“ į „būtina“
Reklama
Kartu su VDU studentais, studijas pradeda ir gausus būrys Lietuvos moksleivių
Reklama
„Inbank“ tapo „pigu.lt“ finansavimo partneriu
Reklama
Žiemą per dieną išsimaudęs penkiuose ežeruose keliautojas K.Mieliauskas ragina kas rytą lįsti po šaltu dušu
Užsisakykite 15min naujienlaiškius