Dabar populiaru
15min be reklamos
Publikuota 2018 01 03, 22:36

Pirmą prašymą naujuosiuose namuose Birštone pateikęs LaVaras Ballas neslėpė nuostabos

„Štai ir mes, ponios ir ponai!“ – sušuko LaVaras Ballas Birštono „Vytautas Mineral SPA“ kiemelyje. Sukėlę sumaištį Vilniaus oro uoste, trečiadienio vakarą Ballai autobusu pasiekė naujuosius savo namus. Vos tik žengęs pro SPA duris, LaMelo ir LiAngelo Ballų tėvas LaVaras pateikė pirmąjį prašymą, bet neslėpė susižavėjimo lietuvių svetingumu.
Ballai atvyko į Birštoną
Ballai atvyko į Birštoną / Eriko Ovčarenko / BNS nuotr.

„Aš noriu valgyti! Veskite mane į restoraną!“ – entuziastingai viešbutyje pareiškė LaVaras Ballas.

Žingsniuodamas po „Vytautas Mineral SPA“, garsiosios šeimynėlės galva neslėpė nuostabos.

„O čia gražu! Ir šilta, ir gera. Labai gražus sutikimas. Puikūs žmonės. Nuostabu!“ – tikino LaVaras ir pridūrė, kad jei vanduo būtų su ledu, būtų dar geriau.

Jis, kaip ir jo sūnūs bei tėvai, viešbutyje turės keturis atskirus kambarius.

Sūnūs 16-metis LaMelo ir 19-metis LiAngelo buvo ne tokie entuziastingi ir pasuko į tualetą. LaMelo prieš vakarienę raitėsi restorano kėdėje – Ballų kelionė į Prienus iš Los Andželo per Varšuvą truko beveik parą.

Paskui Ballų šeimą atvykusi jų realybės šou „Ball In The Family“ kūrybinė grupė paprašė neuždavinėti atvykėliams klausimų.

Beje, filmavimo grupę sudaro apie 20 žmonių. Visa ji gyvens Kaune ir važinės į Prienus bei Birštoną iš per 30 kilometrų esančio miesto.

Netrukus žurnalistus iš SPA išprašė vietos apsaugos darbuotojai. Ypatinga Ballų kelionė Lietuvoje prasidėjo.

TAIP PAT SKAITYKITE: Chaosas Vilniaus oro uoste: Ballų šeima brovėsi į „linksmybių autobusą“

„Jie apsigyvens geriausiuose mūsų kambariuose, mūsų poilsio centre atras geriausius masažuotojus, o virtuvėje turime patyrusius šefus, kurie nuolat keičia meniu ir tikrai mokės įtikti ir amerikietiškam skoniui“, – tarsi nusileidęs iš reklamos vaizdo klipo kalbėjo Ballus pasirengęs sutikti „Vytautas mineral SPA“ generalinis direktorius Robertas Lukošius.

„Vytautas mineral SPA“ apartamentuose broliai Ballai bus vieninteliai krepšininkai. Jie neturės galimybės paprašyti druskos iš bendraklubio, kaip būdavo pastaraisiais metais, kai dauguma Prienų žaidėjų gyvendavo kitame Birštono poilsio centre „Royal SPA Residence“.

Norėdamas tęsti – užsiregistruok

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie 24sek