2020 09 05

Pirmoji Šaro pergalė oficialiose „Barcelona“ rungtynėse

Šarūnas Jasikevičius pergale pradėjo Katalonijos taurės turnyrą. Pusfinalyje lietuvio treniruojama „Barcelona“ 92:82 (23:25; 21:16, 24:17; 24:24) įveikė Manresos BAXI klubą, kuriam atstovauja Martynas Sajus.
Šarūnas Jasikevičius
Šarūnas Jasikevičius / FCBarcelona.cat nuotr.

Antrajame kėlinyje iniciatyvą įgavę Barselonos krepšininkai turėjo ne vieną lyderį, pelniusį dviženkles taškų sumas.

Pierre Oriola nugalėtojams pelnė 17 taškų, Thomas Huertelis surinko 14, o Nikola Mirotičius – 13 taškų.

Buvusio žalgiriečio Brandono Davieso sąskaitoje – 4 taškai.

Manresos ekipai daugiausiai taškų pelnė Rafa Martinezas, įmetęs 15. Martynas Sajus surinko 7 taškus.

Š.Jasikevičiaus treniruojami Barselonos krepšininkai iškopė į Katalonijos taurės finalą, kur šeštadienį susitiks su Andoros „Morabanc“ ekipa, įveikusia Badalonos „Joventut“.

Ekspertės: moterų investavimo rezultatai – geresni, ko reikėtų pasimokyti vyrams
28 metai su „Teleloto“ – kas lieka už kadro?
Pasiskiepyti – į vaistinę: ateina per pietų pertrauką, kartu atsiveda ir šeimos narius