2012 10 13

„Prienai“ įspūdingu rezultatu sutriuškino Kėdainių „Nevėžį“

Įspūdingai pirmąjį kėlinį sužaidęs „Prienų“ (3/0) klubas Lietuvos krepšinio lygoje (LKL) iškovojo trečiąją pergalę iš eilės. Virginijaus Šeškaus auklėtiniai svečiuose 104:58 (27:7, 27:22, 28:16, 22:13) nepaliko vilčių Kėdainių „Nevėžio“ (1/3) komandai.
Vilniaus „Sakalai“ 83:37 Kėdainių „Nevėžis“
Vilniaus „Sakalai“ 83:37 Kėdainių „Nevėžis“ / sportoakimirka.lt

Pirmąsias dvi minutes strigę svečiai iš Prienų atsiliko 3 taškais (2:5), tačiau likusią ketvirčio dalį V.Šeškaus auklėtiniai spurtavo net 25–2 bei susikrovė 20 taškų pranašumą (27:7).

Prieniškiai ir toliau nemažino apsukų, o po didžiosios pertraukos dar vieną sėkmingą atkarpą surengę svečiai pirmavo jau netgi 37 taškų skirtumu (80:43) ir rungtynių nugalėtojas jau nebekėlė abejonių.

„Prienai“: Gediminas Orelikas 23 (2/4 dvit., 5/7 trit., 4/4 baud.), Siimas–Sanderis Vene 20 (10/11 dvit.), Arnas Labuckas 12, Žygimantas Janavičius 11 (5 rez. perd.), Artūras Milaknis 10, Tautvydas Šležas 8, Povilas Čukinas 7.

„Nevėžis“: Šarūnas Kulevičius 12 (5/11 dvit., 0/1 trit., 2/2 baud., 5 kld.), Mindaugas Girdžiūnas 11 (4 blk., 5 kld.), Jonas Bergstedtas 9 (7 kld.), Andrius Aleksandrovas 8, Tony Bishopas 6.

LKL turnyro lentelė (vieta, komanda, pergalės, pralaimėjimai, laimėtų rungtynių procentas):