Laisvas žodis nereiškia palaidas.  Prenumeratai iki - 60%
2015 09 23

Prienų-Birštono „Vytautas“ nesugebėjo sustabdyti Sankt Peterburgo „Zenit“ atakų

Prienų-Birštono „Vytautas“ tęsia pasiruošimą naujajam LKL sezonui. Antradienį Virginijaus Šeškaus auklėtiniai sužaidė draugiškas rungtynes su Sankt Peterburgo „Zenito“ krepšininkais. Deja, „Vytauto“ krepšininkai apylygiai su varžovais žaidė tik pirmoje rungtynių pusėje, antroje aikštelėje dominavo „Zenito“ komanda, kuri sutriuškino V. Šeškaus kariauną 28 taškų skirtumu (95:67).
Virginijus Šeškus
Virginijus Šeškus / Juliaus Kalinsko / 15min nuotr.

Rungtynių pradžioje vyko apylygė kova. Kėliniui įpusėjus rezultatas buvo lygus. Antroje kėlinio pusėje „Vytauto“ komanda, daugiausiai Vaido Čepukaičio taiklių metimų dėka, spurtavo ir įgijo 5 taškų pranašumą (18:13). Deja, bet išlaikyti didesnį pranašumą V. Šeškaus kariaunai nepavyko ir po pirmojo kėlinio Prienų-Birštono komanda pirmavo tik dviem taškais (22:20).

Antrojo kėlinio pradžioje „Vytauto“ krepšininkai vėl įgijo penkių taškų persvarą (27:22). Bet pralaimėjo dviejų minučių atkarpą 3:8 ir „Zenito“ komanda išlygino rezultatą (30:30). Šarūno Vasiliausko dvitaškis grąžino V. Šeškaus vyrams persvarą (32:30), bet neilgam. „Zenito“ krepšininkai laimėjo dviejų minučių atkarpą 8:1 ir įgijo 5 taškų pranašumą (33:38). Linas Lekavičius sumažino skirtumą iki 3 taškų (35:38), bet iniciatyva jau priklausė svečiams iš Sankt Peterburgo, kurie po dviejų kėlinių pirmavo 5 taškais (40:45).

Trečiajame kėlinyje „Zenit“ užkūrė „Vytauto“ komandai tikrą pragarą. Per 3,5 min. V. Šeškaus auklėtiniai sugebėjo į varžovų krepšį įmesti tik 3 taškus, o patys praleisti net 15 (43:60).  Po Vilmanto Dilio tritaškio ir Vytauto Šulskio vieno taiklaus baudos metimo skirtumas sumažėjo iki 13 taškų (47:60). Deja, šis blykstelėjimas greitai užgeso. „Zenito“ krepšininkai toliau siautėjo aikštelėje ir likus iki kėlinio pabaigos 1,5 min. padidino savo pranašumą iki 21 taško (49:70). V. Dilio ir L. Kisieliaus taiklūs metimai sumažino atsilikimą iki 17 taškų (53:70). Po trijų kėlinių „Vytauto“ deficitas siekė 19 taškų (53:72).

Ketvirtajame kėlinyje V. Šeškaus komanda dar vieną kartą buvo pasiųsta į nokdauną. Kėliniui įpusėjus varžovai pirmavo 27 taškų (60:87) skirtumu. Antroje kėlinio pusėje tempas pelnytų taškų sumažėjo, bet aikštelėje ir toliau dominavo „Zenitas“. „Vytautui“ retkarčiais taškus pelnydavo tik V. Dilys ir D. Šeškus. Rungtynės pasibaigė rezultatu 67:95.

„Vytauto“ komandoje 14 taškų pelnė Vilmantas Dilys, 13 – Laimonas Kisielius, 12 – Vaidas Čepukaitis.

„Zenito“ gretose Ryan Toolson pelnė 16 taškų, Zabian Dowdell – 14, Aleksandr Karpuchin – 10.

Dantų balinimas: kaip pasiekti greitų ir efektyvių rezultatų?
Benediktas Vanagas: stipriai išprakaitavus geriant vien vandenį kenčia kūno produktyvumas – trūksta energijos, sunku susikoncentruoti, darai klaidas