Iki -60% prenumeratai. Išskirtinis gegužės pasiūlymas.
Išbandyti
2018 08 22

„Prienų“ pokyčiai – naujas pavadinimas ir grandiozinis Lavrinovičių projektas

Ambicingus tikslus 2018-ųjų sezonui išsikėlęs Prienų krepšinio klubas likus lygiai mėnesiui iki sezono starto pristatė dvi didžiules naujienas. Virginijaus Šeškaus kariauna turės naują generalinį partnerį bei pavadinimą – Prienų „Skycop“, o praėjusiame sezone ekipoje žaidusius skandalinguosius brolius Ballus ekipoje keičia aukščiausi pasaulyje dvyniai broliai Lavrinovičiai.
Kšištofas ir Darjušas Lavrinovičiai
Kšištofas ir Darjušas Lavrinovičiai / Juliaus Kalinsko / 15min nuotr.

Susitarimą su Lietuvoje įsikūrusia ir nuo oro linijų nukentėjusiems europiečiams padedančia skrydžių kompensavimo bendrove „Skycop“ Prienų klubas pasiekė po sėkmingos šalių partnerystės 2017-2018 sezone. Kalbėdamas apie pratęsiamus darbus su Prienų klubu įmonės vadovas Marius Stonkus akcentavo komandos atkaklumą, charakterį ir tinkamą požiūrį į viešuosius ryšius.

„Tai – kovotojų komanda, kuri nepaisant įvairiausių iššūkių pastaraisiais metais nepaliauja siekti ambicingų tikslų, nevengia eksperimentuoti – tiek aikštelėje, tiek už jos ribų. Prienų komanda tikslų siekia labai nuosekliai, nebijo rizikuoti ir priimti drąsių sprendimų, kurie ne visuomet patinka visiems, tačiau nepalieka abejingų. Mes savo prekės ženklą formuojame remdamiesi ta pačia kovotojų dvasia, todėl esame įsitikinę, kad sezono pabaigoje galėsime ne tik džiaugtis pasiektomis pergalėmis aikštelėje, tačiau ir padėsime dar daugiau žmonių atgauti pinigus už atšauktus ar atidėtus skrydžius“, – teigė „Skycop“ vadovas M.Stonkus.

Skrydžių kompensavimo bendrovė „Skycop“ praėjusiame sezone taip pat buvo ir Lietuvos čempionų Kauno „Žalgirio“ pagrindiniu rėmėju, bendrovės veidu tuomet buvo treneris Šarūnas Jasikevičius.

„Esame labai laimingi pasiekę susitarimą su stipria, patikima ir novatoriška bendrove „Skycop“. Generalinio partnerio atėjimas tokio mažo miestelio klubui yra gyvybiškai svarbus įvykis, siekiant kovoti su stipriausiais Lietuvos klubais jubiliejiniame dešimtame LKL sezone. Tikimės, kad artėjantis sezonas bus labai įdomus žiūrovams, o Prienuose visiems varžovams pasiūlysime aukščiausio lygio kovą“, – džiaugėsi Prienų krepšinio klubo direktorius Adomas Kubilius.

Su naujo generalinio partnerio palaikymu po ilgų derybų į komandą pavyko prisivilioti ir labiausiai medžiojamus LKL tarpsezonio veteranus – brolius Lavrinovičius.

Asmeninio albumo nuotr./Darjušas ir Kšyštofas Lavrinovičiai
Asmeninio albumo nuotr./Darjušas ir Kšyštofas Lavrinovičiai

„Mes su broliais puikiai vieni kitus suprantame, jie žino ir mėgsta mūsų žaidimo stilių bei puikiai jame jaučiasi. Dar smagiau, kad iš visų komandų, kurios norėjo brolių, jie pasirinko mus. Manau, kad be naujų partnerių ir klubo draugo, verslininko Gedimino Žiemelio, išskirtinio dėmesio šioms deryboms, to nebūtų pavykę padaryti – didelis ačiū jiems“, – solidžiu pastiprinimu džiaugėsi Prienų „Skycop“ komandos vyr. treneris Virginijus Šeškus.

Prienų „Skycop“ marškinėlius apsivilksiantys krepšininkai su klubu sudarė vienerių metų trukmės sutartį, tačiau brolių vaidmuo aikštele neapsiribos ir žada persikelti į TV ekranus.

„Tikime, kad su broliais Lavrinovičiais Prienai ne tik grįš tarp keturių stipriausių LKL komandų, bet dar labiau išgarsins klubo vardą pasaulyje – su verslininkais dirbančiais visame pasaulyje svarstome ir apie kelis Holivudo projektus patiems broliams. Ką gali žinoti, gal po krepšinio karjeros jie taps žinomais aktoriais. Juk jie unikalūs – aukščiausi dvyniai visame pasaulyje, charizmatiški, su geru humoro jausmu ir darbštūs žmonės“, – teigė V.Šeškus.

Praėjusiame sezone ambicingą brolių Ballų projektą vykdęs Prienų klubas su partneriais šiemet taip pat žada stebinti ir sieks lietuviškuosius brolius Lavrinovičius pristatyti pasauliniu mastu. Planuose – bendradarbiavimas su Holivudo prodiuseriais kuriant dokumentinį serialą apie Darjušo ir Kšištofo gyvenimą būnant aukščiausiais dvyniais pasaulyje.

Vidmanto Balkūno / 15min nuotr./Virginijus Šeškus
Vidmanto Balkūno / 15min nuotr./Virginijus Šeškus

Prienų rajono savivaldybės meras Alvydas Vaicekauskas pagyrė klubo vadovybę už sėkmingą tarpsezonį ir drąsius sprendimus bei palinkėjo Prienų „Skycop“ tęsti pradėtus darbus. „Matome, kad glaudus darbas su partneriais ir išskirtiniai projektai 2018-2019 sezono starte suteiks mūsų rajonui progą vėl kovoti dėl aukštų pozicijų „LKL“ čempionate. Be to, drąsūs projektai atvers naujų galimybių vietos verslui, paskatins turizmo plėtrą.“

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Reklama
„Lidl“ parduotuvėse – išskirtinės „UEFA EURO 2024“ kortelės: kviečia surinkti visą kolekciją
Reklama
Lauko baldų ekspertas P.Kelbauskis pataria, kaip lengvai įsirengti lauko terasas ir nepermokėti
Reklama
Sutelktinio finansavimo ir tarpusavio skolinimosi platformos – ką reikia žinoti renkantis, kur investuoti
Reklama
Dantų balinimas: kaip pasiekti greitų ir efektyvių rezultatų?
Užsisakykite 15min naujienlaiškius