Publikuota: 2018 kovo 13d. 16:04

Rezultatyvus Donatas Motiejūnas atkrintamąsias pradėjo pergale

Donatas Motiejūnas
„Instagram“ nuotr. / Donatas Motiejūnas

Kinijos krepšinio lygoje prasidėjo svarbiausias, atkrintamųjų, etapas. Šandongo „Golden Stars“ su Donatu Motiejūnu 104:100 (27:25, 30:29, 20:23, 27:23) nugalėjo Dziangsu „Dragons“ ir ketvirtfinalio serijoje iki trijų pergalių pirmauja 1:0.

Rungtynės buvo itin atkaklios. Po trijų kėlinių rezultatas švieslentėje buvo lygus – 77:77. Likus žaisti 4 sekundes, lietuvio ekipa pirmavo 102:100 ir pergalės nebepaleido.

Donatas Motiejūnas per 31 minutę pelnė 24 taškus (8/13 dvitašk., 0/1 tritašk., 8/16 baud.), atkovojo 7 kamuolius, atliko rezultatyvų perdavimą, tris kartus suklydo ir 4 kartus prasižengė.

Už lietuvį nugalėtojų komandoje rezultatyvesnis buvo tik 33 taškus surinkęs Dingas Yanyuhangas.

„Dragons“: M.Brooksas 27, L.Yuanyu 19, M.Raduljica 17, C.Fei 14.

„Golden Stars“: D.Yanyuhangas 33, D.Motiejūnas 24, T.Hanlinas 16, T.Lawsonas 12.