2012 04 21

„Rūdupio“ krepšininkai palaužė „Pieno žvaigždes“ ir žengė į LKL pusfinalį

Pergalę ir bilietą į Lietuvos krepšinio lygos (LKL) pusfinalį iškovojo Prienų „Rūdupis“, namuose 89:72 (25:22, 12:17, 19:11, 33:22) palaužęs Pasvalio „Pieno žvaigždžių“ krepšininkus bei laimėjęs ketvirtfinalio seriją 2:1.
„Rūdupio“ krepšininkai / Eriko Ovčarenko / BNS nuotr.

Pusfinalyje praėjusio LKL sezono bronzos medalių laimėtojai „Rūdupio“ krepšininkai mėgins perkopti Kauno „Žalgirio“ komandos barjerą.

Šeimininkai rungtynes pradėjo įspūdingu spurtu 16:2, tačiau pasvaliečiai rankų nenuleido ir iki pirmojo kėlinio pabaigos sumažino atsilikimą iki trijų taškų – 25:22. Antrojo kėlinio viduryje po T.Hugheso „šou“ svečiai turėjo jau 6 taškų pranašumą (26:32). Prieš didžiąją pertrauką „Rūdupis“ turėjo dviejų taškų deficitą – 37:39.

Po pertraukos G.Kadžiuliui ir G.Orelikui pataikius po tritaškį „Rūdupis“ atstatė penkių taškų persvarą (48:43).Prieš lemiamą ketvirtį „Rūdupis“ buvo atitolęs 11 taškų (56:45), bet T.Hughesas pelnė 5 taškus paeiliui ir sumažino savo komandos atsilikimą iki šešių – 56:50. Ketvirtajame kėlinyje V.Dabkui įmetus 6 taškus iš eilės skirtumas vėl tapo dviženklis, o po A.Labucko tritaškio „Rūdupio“ persvara šoktelėjo iki penkiolikos (65:50). Komandoms apsikeitus tritaškiais taiklesni buvo Prienų krepšininkai (75:55). „Pieno žvaigždės“ mačo eigos pakreipti nebesugebėjo, o rungtynes rezultatu 89:72 laimėjo „Rūdupis“.

„Rūdupis“: G.Orelikas 18 (5 atk. kam.), A.Labuckas 14 (8 atk. kam.), G.Kadžiulis 13, A.Juškevičius 11 (6 rez. perd.), V.Dabkus 10, A.Milaknis ir P.Butkevičius po 9.

„Pieno žvaigždės“: T.Hughesas 35 (7/11 dvit., 5/8 trit., 6/7 baud.), E.Bendžius 8, P.Prestesas 7 (5 atk. kam.), G.Sirutavičius 6.

„Lidl“ parduotuvėse – išskirtinės „UEFA EURO 2024“ kortelės: kviečia surinkti visą kolekciją
Lauko baldų ekspertas P.Kelbauskis pataria, kaip lengvai įsirengti lauko terasas ir nepermokėti
Sutelktinio finansavimo ir tarpusavio skolinimosi platformos – ką reikia žinoti renkantis, kur investuoti
Dantų balinimas: kaip pasiekti greitų ir efektyvių rezultatų?